Навчальним закладам

Однією з наших місій є мета донести інформацію про навчальні заклади до якомога більшої кількості зацікавлених користувачів, допомогти виділитися серед інших закладів освіти.

Ми пропонуємо широкі можливості:

Реклама в журналі "Сучасна освіта"

(друковане видання + електронна версія) з одночасним розміщенням рекламних макетів на головній сторінці сайту osvita.in.net
Вибравши такий підхід, ми зберігаємо всі позитивні якості друкованої реклами і, в той же час, використовуємо сучасні комунікаційні канали.
Запросити прайс

Банерна реклама на сайті osvita.in.net

з переходом на сайт ВНЗ
За допомогою цього виду реклами ви зможете розповісти про себе та сфокусувати увагу користувачів на перевагах вашого навчального закладу.
Запросити прайс


Розміщення рекламних поcтів в соціальних мережах Facebook і Instagram

Згідно з дослідженнями, ці мережі мають різні цільові аудиторії (FB - батьки абітурієнтів, Instagram - старшокласники та школярі), що дає змогу отримувати високу ефективність реклами за рахунок охоплення аудиторії.
Запросити прайс

Рекламний відділ:

Тел.: +380 67 328 71 55
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кучма Валентина

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти