ЗВО (вузи) України - Інститути, університети, академії

У довіднику вищих навчальних закладів ми зібрали та систематизували інформацію про академії, інститути, університети України. Тут зібрані корисні відомості: факультети та спеціальності, вступні іспити, дані про науково-технічну базу, можливості отримати другу вищу, вступити до інтернатури/докторантури, адрес, контактних телефонів та офіційних сайтів.

У довіднику представлені:

  • академії – морські, військові, фінансові, гуманітарні;
  • університети – педагогічні, аграрні, технічні, економічні, юридичні, медичні;
  • інститути - театральні, іноземні мови та багато інших.

Список інститутів України включає вузи Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст та областей. Серед них виші з багатою історією та бездоганною науково-освітньою репутацією, молоді заклади, які дають освіту за престижними спеціальностями, навчають студентів на бюджетній та комерційній основі.

Довідник університетів, інститутів та академій України корисний абітурієнтам та батькам - скориставшись наданою інформацією, ви оберете найкращий вуз та якісно підготуєтеся до вступу.

Читайте, аналізуйте, приймайте рішення!

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти