ЗВО (вузи) України - Інститути, університети, академії

У довіднику вищих навчальних закладів ми зібрали та систематизували інформацію про академії, інститути, університети України. Тут зібрані корисні відомості: факультети та спеціальності, вступні іспити, дані про науково-технічну базу, можливості отримати другу вищу, вступити до інтернатури/докторантури, адрес, контактних телефонів та офіційних сайтів.

У довіднику представлені:

  • академії – морські, військові, фінансові, гуманітарні;
  • університети – педагогічні, аграрні, технічні, економічні, юридичні, медичні;
  • інститути - театральні, іноземні мови та багато інших.

Список інститутів України включає вузи Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст та областей. Серед них виші з багатою історією та бездоганною науково-освітньою репутацією, молоді заклади, які дають освіту за престижними спеціальностями, навчають студентів на бюджетній та комерційній основі.

Довідник університетів, інститутів та академій України корисний абітурієнтам та батькам - скориставшись наданою інформацією, ви оберете найкращий вуз та якісно підготуєтеся до вступу.

Читайте, аналізуйте, приймайте рішення!

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

КПІ головний корпус

Локація: м. Київ
Тип ВНЗ: Університет, Рівень акредитації IV, Рік заснування 1898
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: бакалавр, магістр

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Березень 2024

    Абітурієнту 2024 – Спеціальність 231 «Соціальна робота» – де вчитися в 2024 році (коледжі, університети України). Спеціальність 033 «Філософія» - умови вступу, довідник ЗВО України. Бакалавр – яка це освіта і чи потрібно навчатися далі? Вступ на бакалаврат – 2024: календар проведення НМТ. Навчання під звуки війни – історія ПТУ №14 м. Нова Каховка. НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» запрошує на навчання. Кращі університети світу для вивчення авіації – огляд, умови вступу і навчання. ВНЗ Греції: куди йти вчитися. Університети Республіки Кіпр запрошують на навчання українців. Як виїхати за кордон за візою цифрового кочівника? Як в Міжнародному космічному університеті готують майбутніх космонавтів. Читайте про все це в журналі «Сучасна освіта» №3 (березень, 2024 рік) Читати далі
  • 1

Підписуйтесь!

Якщо вам подобається те, що ви читаєте в Інтернеті, чому б не скористатися нашою підпискою. Ви будете отримувати на електронну пошту номер журналу одразу після його виходу в світ. Ми підготували для вас корисний сервіс «Безкоштовну он-лайн передплату» на свіжий випуск журналу «Сучасна Освіта». Щоб підписатись, заповніть форму.

Журнал «Сучасна Освіта» постійно зростає, прагнучи надавати високоякісний контент, який вітається різноманітною спільнотою студентів. Розповідаючи про кращі навчальні заклади, а також останні академічні тенденції, ми допомагаємо нашим читачам бути в курсі того, що відбувається у сфері освіти. Читайте, аналізуйте, вирішуйте - ми допоможемо!

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти