Старшокласнику і абітурієнту - статті в поміч!

Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії

Електричний інженірінг, фото 1

Чим цікаві дослідження та вивчення енергетичних явищ? Яке місце займає ІТ в системах керування енергосистемою? Як створювати електростанції майбутнього та системи "розумний дім" з автономним електроживленням? Як розробляти комп'ютерно-керовані електромобілі та робототехнічні засоби?

Продовжити читати

Вступ до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році

Вступ до коледжів в 2022 році фото 1

3 травня 2022 року в Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки від 20 квітня 2022 року № 364 (зі змінами) "Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 році" (№ 486/37822).

Продовжити читати

Як правильно обрати професію: напрями, спеціальності, спеціалізації

Спеціальність

Зробити усвідомлений вибір майбутньої професії під час вступу до університету допомагає роз'яснення всіх тонкощів приймальної кампанії та ієрархії освітньої системи. Не менш важливу роль відіграє термінологія, з якою більшість абітурієнтів мають реальні проблеми. Багато підлітків не знають різницю між спеціальністю та спеціалізацією. У результаті їм складно зорієнтуватися у різноманітті варіантів для вступу.

Продовжити читати

Кібербезпека, Data Science, геймінг або UX-дизайн: яку IT-спеціальність вибрати

Кібербезпека, Data Science, геймінг, UX-дизайн

Українську IT-сферу називають найперспективнішим сектором розвитку вітчизняної економіки. Наша країна традиційно вважається одним із європейських лідерів агро та важкої промисловості. Ще 15-20 років тому українська економіка міцно спиралася на експорт сталі і зерна та всерйоз ризикувала залишитися сировинною надовго.

Продовжити читати

Що приносить знання мов?

Вивчаємо іноземні мови, фото 1

Володіти мовами - це як мати чарівний ключ, який дозволяє відкривати секретні двері і побувати там, куди інакше неможливо потрапити. Знання мов дарує кожному більше можливостей: навчатися чи працювати за кордоном, більше заробляти, заводити друзів у всьому світі.

Продовжити читати

Де заочно вивчитися на програміста

ІТ - спеціальності фото

Інтернет наповнений будь-якими курсами, онлайн-книгами, відеоуроками на тему "Хочу бути програмістом". Можна, звичайно, скористатися деякими з них, але в більшості людей не вистачає терпіння, щоб довести навчання до кінця і навчитися писати хоча б найпростіші програми або створювати сайти.

Продовжити читати

День відкритих дверей: які питання поставити вишу?

День відкритих дверей

Зараз у вишах активно проходять дні відкритих дверей, організовуються zoom-конференції факультетів. Для абітурієнтів та їхніх батьків це чудовий шанс дізнатися про правила прийому та познайомитися з навчальним закладом. Але переважна більшість відвідувачів приходять на такі заходи непідготовленими. Про важливі речі вони не запитують, хоча могли б, і в результаті втрачають свій шанс дізнатися справді корисну інформацію.

Продовжити читати

Спортивні професії: фізкультура, спорт та фітнес

Спортивні професії

Спорт продовжує життя, покращує здоров'я. Спортивні змагання дарують світові героїв, рекорди, чудові сюжети. Можливо ваше життя сповнене енергії і вас вражає ідея здобути освіту у спортивному ВНЗ України. З цим пов'язані різні професії: спортивний тренер, гімнаст, атлет.

Продовжити читати

Найскладніші предмети у ВНЗ

Навчання в університеті - складні предмети

Вирішуючи питання вступу, абітурієнти повинні враховувати, перш за все, питання про те, яка професія їм подобається, ким вони хотіли б працювати, до чого вони мають здібності, а також умови навчання в тому чи іншому ВНЗ: наявність гуртожитку, вартість навчання, вартість проживання, стипендія.

Продовжити читати

Хто має складати тести ЗНО у 2022 році

ЗНО 2022 - хто складає

У 2022 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО проходитимуть випускники старшої школи, а також учні та студенти професійно-технічних і вищих закладів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Продовжити читати

Професії майбутнього у галузі охорони здоров’я

Професії в галузі медицини

Нові технології активно впроваджуються в сферу медицини. Досягнення генної інженерії, молекулярної біології, нано- і біотехнологій, робототехніки використовуються для раннього діагностування захворювань, лікування, створення органів і штучних, електронних імплантатів, протезування та ін.

Продовжити читати

Де вчитись на технолога харчової промисловості?

Технолог харчової промисловості

Одна з важливих ланок виробництва продуктів харчування - якість. Відповідальність за цей аспект доручається технологам харчової промисловості. Їхня робота затребувана завжди, особливо в момент впровадження нових технологій.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти