Журнал "Сучасна освіта"

Навчання в Україні, фото 1

Тут ви можете переглянути цифрові версії нашого щомісячного друкованого журналу.

Всеукраїнський журнал "Сучасна освіта" видається з 1997 року, виходить щомісяця, є лідером на ринку українських спеціалізованих ЗМІ в області освітніх послуг. Складається з двох самостійних розділів: "Освіта в Україні" та "Освіта за кордоном".

Мета проекту: ознайомити абітурієнтів та їх батьків з навчальними закладами, де вони могли б у більш розгорнутому вигляді знайти інформацію щодо особливостей та пропозицій кожного навчального закладу та зробити вибір.

Ми прагнемо познайомити абітурієнтів та студентів з найкращими академічними можливостями та можливостями кар’єрного зростання. Дослідіть деякі з видатних освітніх закладів навколо, отримайте цінну інформацію від провідних освітян та відкрийте найновіші тенденції в освіті, прочитавши наші електронні випуски журналів.

Навчання за кордоном, фото 2

Випуски журналу "Сучасна освіта" за 2022 рік

 №1-2/2022, січень-лютий    №3-4/2022, березень-квітень     №5/2022, травень
Журнал "Сучасна освіта" №1-2, січень-лютий 2022 року   Журнал "Сучасна освіта" №3-4, березень-квітень 2022 року

 

 

 

 

Журнал "Сучасна освіта" №5, травень 2022 року

 Абітурієнту 2022 – Де заочно вивчитися на програміста? Професія лікаря - кращі медичні заклади вищої освіти України запрошують на навчання. Спеціальність «Геодезія і землевпорядкування» - який навчальний заклад обрати? Американський університет у Києві набирає студентів. Кращі університети Словенії, Литви, Польщі, Словаччини запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі «Сучасна освіта» №1-2 (лютий, 2022 рік)

 

 Абітурієнту 2022 - ЗНО і вступ: що змінилося для випускників в умовах війни. Як правильно обрати професію: напрями, спеціальності, спеціалізації. Де навчитися професійно готувати їжу в Україні. Кібербезпека, Data Science, геймінг або UX-дизайн: яку IT-спеціальність вибрати. Що пропонують європейські університети українцям, які покинули країну у зв'язку з війною. Кращі університети Литви, Німеччини, Чехії, Латвії, Канади, Словаччини, Естонії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №3-4 (квітень, 2022 рік)

   

Перейти до архіву журналу 2021-2016

Підписуйтесь!

Якщо вам подобається те, що ви читаєте в Інтернеті, чому б не скористатися нашою підпискою. Ви будете отримувати на електронну пошту номер журналу одразу після його виходу в світ. Ми підготували для вас корисний сервіс «Безкоштовну он-лайн передплату» на свіжий випуск журналу «Сучасна Освіта». Щоб підписатись, заповніть форму.

Журнал «Сучасна Освіта» постійно зростає, прагнучи надавати високоякісний контент, який вітається різноманітною спільнотою студентів. Розповідаючи про кращі навчальні заклади, а також останні академічні тенденції, ми допомагаємо нашим читачам бути в курсі того, що відбувається у сфері освіти. Читайте, аналізуйте, вирішуйте - ми допоможемо!

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти