Журнал "Сучасна освіта"

Навчання в Україні, фото 1

Тут ви можете переглянути цифрові версії нашого щомісячного друкованого журналу.

Всеукраїнський журнал "Сучасна освіта" видається з 1997 року, виходить щомісяця, є лідером на ринку українських спеціалізованих ЗМІ в області освітніх послуг. Складається з двох самостійних розділів: "Освіта в Україні" та "Освіта за кордоном".

Мета проекту: ознайомити абітурієнтів та їх батьків з навчальними закладами, де вони могли б у більш розгорнутому вигляді знайти інформацію щодо особливостей та пропозицій кожного навчального закладу та зробити вибір.

Ми прагнемо познайомити абітурієнтів та студентів з найкращими академічними можливостями та можливостями кар’єрного зростання. Дослідіть деякі з видатних освітніх закладів навколо, отримайте цінну інформацію від провідних освітян та відкрийте найновіші тенденції в освіті, прочитавши наші електронні випуски журналів.

Навчання за кордоном, фото 2

Випуски журналу "Сучасна освіта" за 2022 рік

 №1-2/2022, січень-лютий    №3-4/2022, березень-квітень   №5/2022, травень
Журнал "Сучасна освіта" №1-2, січень-лютий 2022 року   Журнал "Сучасна освіта" №3-4, березень-квітень 2022 року   Журнал "Сучасна освіта" №5, травень 2022 року

 Абітурієнту 2022 – Де заочно вивчитися на програміста? Професія лікаря - кращі медичні заклади вищої освіти України запрошують на навчання. Спеціальність «Геодезія і землевпорядкування» - який навчальний заклад обрати? Американський університет у Києві набирає студентів. Кращі університети Словенії, Литви, Польщі, Словаччини запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі «Сучасна освіта» №1-2 (лютий, 2022 рік)

 

 Абітурієнту 2022 - ЗНО і вступ: що змінилося для випускників в умовах війни. Як правильно обрати професію: напрями, спеціальності, спеціалізації. Де навчитися професійно готувати їжу в Україні. Кібербезпека, Data Science, геймінг або UX-дизайн: яку IT-спеціальність вибрати. Що пропонують європейські університети українцям, які покинули країну у зв'язку з війною. Кращі університети Литви, Німеччини, Чехії, Латвії, Канади, Словаччини, Естонії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №3-4 (квітень, 2022 рік)

 

Перейти до архіву журналу 2021-2016

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Червень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти

Журнал "Сучасна Освіта"

05 179 2022

Останній випуск

Попередні випуски

Підпишись