Щоб допомогти біженцям і особам, які потребують додаткового захисту, більшість університетів в Італії розробили процедури, згідно з якими вас можуть звільнити від сплати за навчання.
Продовжити читати
Є думка, що навчання за кордоном - це для багатих чи гіперталановитих. Насправді, розуміючи специфіку та структуру італійської системи освіти, поповнити лави європейських студентів не так вже і складно. Справа за малим - визначитися зі ступенем освіти та напрямом підготовки.
Продовжити читати
Для українських біженців, які планують вступати до німецького вишу, спростили умови вступу. Нововведення стосується тих, хто навчався останній рік у школі в Україні та через російське військове вторгнення не зміг скласти випускні іспити та отримати атестат, а також тих, хто розпочав навчання в українському виші, але з тієї ж причини не закінчив перший курс.
Продовжити читати
Для когось вже розпочався новий семестр навчання у Німеччині, а хтось ще лише розглядає німецький виш як альтернативу. Ось кілька вагомих аргументів, що можуть вплинути на рішення.
Продовжити читати
Студенти під час війни боронять свій фронт й мають безперешкодно продовжувати здобувати знання в обраній галузі. Адже після перемоги України саме молоді доведеться відбудовувати рідну країну.
Продовжити читати
Багато хто знає, що британська вища освіта - одна з найпрестижніших у світі. І справді, диплом, отриманий у цій країні, цінується скрізь. Причина цього - висококласні викладачі, потужна матеріально-технічна база у вишах, багатoвікові традиції та сучасні методики навчання.
Продовжити читати
Випускники шкіл з України не можуть одразу вступити після 11 класу на бакалаврську програму в університети Великої Британії. Причина - різні системи освіти країн.
Продовжити читати
Мовна школа Neuzelle. Кампус в абатстві Нойцелле. Безкоштовна середня школа (гімназія) в абатстві Нойцелле. Школа з міжнародним напрямком. Альтернативна школа, затверджена державою. Штудієнколег - коледж підготовки до вступу в університети.
Продовжити читати
У Словенії існує одна з найкращих систем вищої освіти, яка визнана не лише у Європі, а й у всьому світі.
Продовжити читати
Різноманітність навчальних програм, невисокі витрати на проживання (близько 350-700 доларів на місяць), багата культура та зручне для подорожей розташування в самому центрі Європи - все це щороку мотивує близько 40 тисяч студентів здобувати освіту в Чехії.
Продовжити читати
Ви студент чи студентка з України і хотіли б навчатися або продовжувати навчання в університетах Чеської Республіки?
Продовжити читати
Варіант навчання у литовському виші дуже привабливий для українських абітурієнтів. Для тих, хто придивляється до навчання у Литві, ми пропонуємо актуальну інформацію про вступ.
Продовжити читати
Як розпочати навчання в Німеччині? До якого університету подати документи? Чи потрібно платити за навчання? Якщо ви хочете здобути вищу освіту в одному з німецьких вузів, але не знаєте, з чого почати, ця інформація вам стане в нагоді.
Продовжити читати
Цікава ідея - вступити в Канаді не в університет, а в коледж. І ні, коледжі давно не вважаються "бідними родичами" пристойних навчальних закладів. Навпаки, це місце, де студенти отримують цінні практичні навички швидше та дешевше.
Продовжити читати
Середня спеціальна словацька освіта відрізняється від української більш розгалуженою системою навчальних закладів.
Продовжити читати
Вибір ВНЗ - це один із перших самостійних кроків, зроблених підлітком. Він визначає все майбутнє. Тому університет має бути авторитетним, давати якісну освіту. Важливе значення має отриманий диплом. Він має котируватися не тільки в країні, де розташовується навчальний заклад, а й за її межами, незважаючи на спеціальність.
Продовжити читати
Польща посідає перше місце у топ-10 країн, куди їдуть на навчання українські абітурієнти. Протягом 2020-2021 навчального року у польських університетах отримувало освіту близько 84 700 іноземних громадян. Майже половина всіх іноземних студентів - 45,4% або 38 500 - це громадяни України. Друге місце посіли громадяни Білорусі, яких було майже на 30 тис. менше (9700 осіб), а третє - студенти з Індії (2600).
Продовжити читати
Незважаючи на вкрай невеликі розміри держави, навчання у Словенії проводиться на високому рівні, а випускники вишів легко знаходять роботу у країнах Євросоюзу.
Продовжити читати
Якщо ви вирішили здобути вищу освіту, але не хочете вчитися дуже далеко, то навчання у Литві - чудовий варіант! У Литовській Республіці сьогодні налічується 24 університети. Серед іноземних абітурієнтів затребуваними факультетами вважаються медичний, дизайнерський, медіа та комунікацій, а також міжнародне відділення. Доповнюють список популярних спеціальностей - інженерні, IT-галузі, біо- та нанотехнології.
Продовжити читати
Поки набір до ВНЗ Польщі на наступний навчальний рік ще не розпочався, а отже є шанс зробити правильний вибір, ми вирішили розповісти про 8 найбільш перспективних спеціальностей у польських університетах.
Продовжити читати
Затишна, компактна країна у центральній частині Європи надає стабільну базу для здобуття вищої освіти не лише своїм громадянам, а й іноземним студентам.
Продовжити читати
Естонія по праву вважається одним із "мозкових центрів" Європи: держава та представники бізнесу давно роблять ставку на розвиток сучасних комп'ютерних технологій. Звичайно, такий вражаючий ривок був би неможливим без якісної системи вищої освіти.
Продовжити читати
Вже досить тривалий час Литва активно залучає міжнародних студентів для здобуття вищої освіти. Щорічний склад міжнародних студентів представляє близько 100 країн світу, щороку кількість студентів, що приїжджають, збільшується приблизно на 10%, на сьогодні близько 10 тисяч студентів навчаються в університетах Литви. Згідно з місцевими опитуваннями, близько 95% студентів рекомендують іншим абітурієнтам обирати Литву для навчання.
Продовжити читати
Усі, хто планує вступ до Німеччини після школи, стикаються з тим, що перед університетом ще необхідно довчитися у штудієнколегі. Що це таке? Навіщо в ньому вчитися? І чи є інші варіанти вступу до німецького вишу? Усі відповіді у цій статті!
Продовжити читати
Геліотехніки - свого роду чарівники. Вони знають, як направити енергію сонця в потрібне русло і перетворити її в електрику. Навчитися цієї перспективної професії можна і в Німеччині.
Продовжити читати
З року в рік кожен абітурієнт, який прибув до Чеської Республіки, стикається з таким процесом, як нострифікація. У цій статті ми докладно розберемо, що таке нострифікація та яким чином здійснюється визнання здобутої раніше середньої освіти.
Продовжити читати