Навчання за кордоном - Країни, університети, спеціальності, ціни, умови вступу

Навчання за кордоном - статті, поради

Здобуття вищої освіти за кордоном - це безцінний досвід, який відкриває перед кожним студентом широкі можливості професійної реалізації. У цьому розділі ми розповімо, як і куди вступати за кордоном.

Практична Америка, консервативна Великобританія, безкоштовна Німеччина, технологічна Канада, демократична Франція, інноваційна Швеція - яку країну краще обрати для здобуття освіти за кордоном? Де навчання буде дешевшим, де дорожчим, а де й зовсім безкоштовно?

Читайте, аналізуйте, приймайте рішення!

Стипендіальні програми в Італії для українців, постраждалих від війни

Освіта в Італії фото 1

Щоб допомогти біженцям і особам, які потребують додаткового захисту, більшість університетів в Італії розробили процедури, згідно з якими вас можуть звільнити від сплати за навчання.

Продовжити читати

Як організувати вступ до бакалаврату або магістратури в Італії

Навчання в Італії фото 3

Є думка, що навчання за кордоном - це для багатих чи гіперталановитих. Насправді, розуміючи специфіку та структуру італійської системи освіти, поповнити лави європейських студентів не так вже і складно. Справа за малим - визначитися зі ступенем освіти та напрямом підготовки.

Продовжити читати

Біженцям з України спростили вступ до вишів Німеччини

Навчання в німецьких університетах фото 2

Для українських біженців, які планують вступати до німецького вишу, спростили умови вступу. Нововведення стосується тих, хто навчався останній рік у школі в Україні та через російське військове вторгнення не зміг скласти випускні іспити та отримати атестат, а також тих, хто розпочав навчання в українському виші, але з тієї ж причини не закінчив перший курс.

Продовжити читати

Європейські університети пропонують спрощений вступ і стипендії

Навчання в Європі фото 1

Студенти під час війни боронять свій фронт й мають безперешкодно продовжувати здобувати знання в обраній галузі. Адже після перемоги України саме молоді доведеться відбудовувати рідну країну.

Продовжити читати

Як отримати безкоштовну освіту у Великій Британії

Навчання в Великобританії, фото 1

Багато хто знає, що британська вища освіта - одна з найпрестижніших у світі. І справді, диплом, отриманий у цій країні, цінується скрізь. Причина цього - висококласні викладачі, потужна матеріально-технічна база у вишах, багатoвікові традиції та сучасні методики навчання.

Продовжити читати

Rahn Education - Мовна школа, Гімназія, Штудієнколег

Rahn Education в абатстві Нойцелле

Мовна школа Neuzelle. Кампус в абатстві Нойцелле. Безкоштовна середня школа (гімназія) в абатстві Нойцелле. Школа з міжнародним напрямком. Альтернативна школа, затверджена державою. Штудієнколег - коледж підготовки до вступу в університети.

Продовжити читати

Вища освіта в Чехії. Де краще?

Університети Чехії, фото 1

Різноманітність навчальних програм, невисокі витрати на проживання (близько 350-700 доларів на місяць), багата культура та зручне для подорожей розташування в самому центрі Європи - все це щороку мотивує близько 40 тисяч студентів здобувати освіту в Чехії.

Продовжити читати

П'ять головних фактів про навчання в Німеччині

Навчання в Німеччині фото 0

Як розпочати навчання в Німеччині? До якого університету подати документи? Чи потрібно платити за навчання? Якщо ви хочете здобути вищу освіту в одному з німецьких вузів, але не знаєте, з чого почати, ця інформація вам стане в нагоді.

Продовжити читати

Коледжі Канади: куди вступати українцям

Коледжі Канади

Цікава ідея - вступити в Канаді не в університет, а в коледж. І ні, коледжі давно не вважаються "бідними родичами" пристойних навчальних закладів. Навпаки, це місце, де студенти отримують цінні практичні навички швидше та дешевше.

Продовжити читати

Топ ВНЗ Словаччини

Словацький технічний університет в Братиславі

Вибір ВНЗ - це один із перших самостійних кроків, зроблених підлітком. Він визначає все майбутнє. Тому університет має бути авторитетним, давати якісну освіту. Важливе значення має отриманий диплом. Він має котируватися не тільки в країні, де розташовується навчальний заклад, а й за її межами, незважаючи на спеціальність.

Продовжити читати

Як вступити до польського вишу

Університети Польщі, як вступити

Польща посідає перше місце у топ-10 країн, куди їдуть на навчання українські абітурієнти. Протягом 2020-2021 навчального року у польських університетах отримувало освіту близько 84 700 іноземних громадян. Майже половина всіх іноземних студентів - 45,4% або 38 500 - це громадяни України. Друге місце посіли громадяни Білорусі, яких було майже на 30 тис. менше (9700 осіб), а третє - студенти з Індії (2600).

Продовжити читати

Університети Литви чекають на студентів з України

Навчання в литовських університетах

Якщо ви вирішили здобути вищу освіту, але не хочете вчитися дуже далеко, то навчання у Литві - чудовий варіант! У Литовській Республіці сьогодні налічується 24 університети. Серед іноземних абітурієнтів затребуваними факультетами вважаються медичний, дизайнерський, медіа та комунікацій, а також міжнародне відділення. Доповнюють список популярних спеціальностей - інженерні, IT-галузі, біо- та нанотехнології.

Продовжити читати

Перспективні спеціальності в університетах Польщі: що вибрати, щоб у майбутньому не помилитися

Навчання в Польщі

Поки набір до ВНЗ Польщі на наступний навчальний рік ще не розпочався, а отже є шанс зробити правильний вибір, ми вирішили розповісти про 8 найбільш перспективних спеціальностей у польських університетах.

Продовжити читати

Коротко про освіту в Естонії

Навчання в Естонії

Естонія по праву вважається одним із "мозкових центрів" Європи: держава та представники бізнесу давно роблять ставку на розвиток сучасних комп'ютерних технологій. Звичайно, такий вражаючий ривок був би неможливим без якісної системи вищої освіти.

Продовжити читати

Вища освіта та магістратура у Литві

Навчання в Литві

Вже досить тривалий час Литва активно залучає міжнародних студентів для здобуття вищої освіти. Щорічний склад міжнародних студентів представляє близько 100 країн світу, щороку кількість студентів, що приїжджають, збільшується приблизно на 10%, на сьогодні близько 10 тисяч студентів навчаються в університетах Литви. Згідно з місцевими опитуваннями, близько 95% студентів рекомендують іншим абітурієнтам обирати Литву для навчання.

Продовжити читати

Як школяру вступити до університету Німеччини

Навчання в Німеччині - штудієнколег

Усі, хто планує вступ до Німеччини після школи, стикаються з тим, що перед університетом ще необхідно довчитися у штудієнколегі. Що це таке? Навіщо в ньому вчитися? І чи є інші варіанти вступу до німецького вишу? Усі відповіді у цій статті!

Продовжити читати

Нострифікація атестата та диплома для вступу до вузу Чехії

Навчання в Чехії - нострифікація

З року в рік кожен абітурієнт, який прибув до Чеської Республіки, стикається з таким процесом, як нострифікація. У цій статті ми докладно розберемо, що таке нострифікація та яким чином здійснюється визнання здобутої раніше середньої освіти.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Червень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти

Журнал "Сучасна Освіта"

05 179 2022

Останній випуск

Попередні випуски

Підпишись