Вища освіта в Польщі. Навчання в Польщі для українців

- докладна інформація про умови вступу, ціни на навчання, терміни подання документів

Як вступити до польського вишу

Університети Польщі, як вступити

Польща посідає перше місце у топ-10 країн, куди їдуть на навчання українські абітурієнти. Протягом 2020-2021 навчального року у польських університетах отримувало освіту близько 84 700 іноземних громадян. Майже половина всіх іноземних студентів - 45,4% або 38 500 - це громадяни України. Друге місце посіли громадяни Білорусі, яких було майже на 30 тис. менше (9700 осіб), а третє - студенти з Індії (2600).

Продовжити читати

Перспективні спеціальності в університетах Польщі: що вибрати, щоб у майбутньому не помилитися

Навчання в Польщі

Поки набір до ВНЗ Польщі на наступний навчальний рік ще не розпочався, а отже є шанс зробити правильний вибір, ми вирішили розповісти про 8 найбільш перспективних спеціальностей у польських університетах.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти