Вища освіта в Канаді. Навчання в Канаді для українців

- докладна інформація про умови вступу, ціни на навчання, терміни подання документів

Як вступити на навчання в Канаді: поради для українців

Навчання в Канаді українців фото 1

Далека Канада історично є союзником України. Ця країна підтримує та активно допомагає Україні у відбиті російської агресії, а також прихистила тисячі українців, що змушені через вторгнення ворога залишити Батьківщину.

Продовжити читати

Коледжі Канади: куди вступати українцям

Коледжі Канади

Цікава ідея - вступити в Канаді не в університет, а в коледж. І ні, коледжі давно не вважаються "бідними родичами" пристойних навчальних закладів. Навпаки, це місце, де студенти отримують цінні практичні навички швидше та дешевше.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти