Вища освіта в Словаччині. Навчання в Словаччині для українців

- докладна інформація про умови вступу, ціни на навчання, терміни подання документів

Топ ВНЗ Словаччини

Словацький технічний університет в Братиславі

Вибір ВНЗ - це один із перших самостійних кроків, зроблених підлітком. Він визначає все майбутнє. Тому університет має бути авторитетним, давати якісну освіту. Важливе значення має отриманий диплом. Він має котируватися не тільки в країні, де розташовується навчальний заклад, а й за її межами, незважаючи на спеціальність.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти