Вища освіта в Німеччині. Навчання в Німеччині для українців

- докладна інформація про умови вступу, ціни на навчання, терміни подання документів

На навчання до Німеччини - без знань німецької

Навчання в німецьких університетах англійською

Можливість навчатися англійською в Німеччині - це одна з головних переваг німецької освіти для іноземців. Поряд з високою якістю навчання, безкоштовними курсами та престижними дипломами англомовні програми роблять вищу освіту в Німеччині по-справжньому міжнародною та доступною.

Продовжити читати

Біженцям з України спростили вступ до вишів Німеччини

Навчання в німецьких університетах фото 2

Для українських біженців, які планують вступати до німецького вишу, спростили умови вступу. Нововведення стосується тих, хто навчався останній рік у школі в Україні та через російське військове вторгнення не зміг скласти випускні іспити та отримати атестат, а також тих, хто розпочав навчання в українському виші, але з тієї ж причини не закінчив перший курс.

Продовжити читати

Rahn Education - Мовна школа, Гімназія, Штудієнколег

Rahn Education в абатстві Нойцелле

Мовна школа Neuzelle. Кампус в абатстві Нойцелле. Безкоштовна середня школа (гімназія) в абатстві Нойцелле. Школа з міжнародним напрямком. Альтернативна школа, затверджена державою. Штудієнколег - коледж підготовки до вступу в університети.

Продовжити читати

П'ять головних фактів про навчання в Німеччині

Навчання в Німеччині фото 0

Як розпочати навчання в Німеччині? До якого університету подати документи? Чи потрібно платити за навчання? Якщо ви хочете здобути вищу освіту в одному з німецьких вузів, але не знаєте, з чого почати, ця інформація вам стане в нагоді.

Продовжити читати

Як школяру вступити до університету Німеччини

Навчання в Німеччині - штудієнколег

Усі, хто планує вступ до Німеччини після школи, стикаються з тим, що перед університетом ще необхідно довчитися у штудієнколегі. Що це таке? Навіщо в ньому вчитися? І чи є інші варіанти вступу до німецького вишу? Усі відповіді у цій статті!

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти