Наші проекти

Журнал "Сучасна Освіта"

Журнал "Сучасна Освіта" - один з провідних періодичних освітніх журналів України. Це найбільш повний і зручний каталог навчальних закладів, курсів та освітніх програм. Складається з 2-х розділів: "Навчання за кордоном", "Навчання в Україні".

Журнал виходить у двох версіях: офф-лайн (паперова) і он-лайн (електронна). Такий підхід дозволяє нам донести інформацію до цільової аудиторії, особливо в сьогоднішній ситуації, коли комунікації все більше переходять в он-лайн формат.

Вибравши такий гібридний підхід, ми зберігаємо всі позитивні сторони друкованого видання і, в той же час, використовуємо сучасні комунікаційні канали.

Аудиторія журналу

Читачі журналу "Сучасна Освіта" - це студенти, абітурієнти, викладачі, школярі, а також батьки, які цікавляться вибором навчального закладу для своєї дитини.
Значну частину також складають читачі, зацікавлені в отриманні освіти за кордоном (мовні курси, вищу освіту, бізнес-освіту).
Щомісячна аудиторія журналу - понад 30 тисяч читачів (це ваша цільова аудиторія).

Розповсюдження журналу

Електронна версія:
1. Кожний номер журналу доставляється в усі загальноосвітні школи I-III ступеня України (10 200 шкіл), більш ніж в 300 університетів, 600 коледжей і училищ, 700 професійно-технічних закладів освіти України. (адресна розсилка). Виконуємо розсилку самі, по власній базі електронних адрес і через свій сайт. Маємо зворотній зв'язок.
2. Кожний номер журналу "Сучасна освіта" рекламується в соціальній мережі FaceBook (на своїй сторінці https://www.facebook.com/ukr.osvita, та в спеціалізованих групах), в пошуковій системі Google.
3. За електронною передплатою (безкоштовно).
4. Електронна версія журналу розміщується на освітньому порталі "Сучасна освіта в Україні і за кордоном". Журнал "Сучасна освіта" в он-лайн завжди доступний користувачам Інтернету, що розширює цільову аудиторію для клієнтів журналу і надає можливість працювати з архівом номерів.

Друкована версія:
1. За передплатою. Передплатний індекс в каталозі "Укрпошта" - 06222.
2. Безкоштовна доставка журналу в школи України через обласні управління освіти. Ми відправляємо журнал в обласні управління освіти, а вони передають його в шкільні бібліотеки, де з ним працюють вчителі і учні.

Освітній портал "Сучасна освіта в Україні і за кордоном"

Освітній портал "Сучасна освітап в Україні і за кордоном" орієнтований на користувачів, що мають як оперативний так і постійний інтерес до послуг освіти в Україні та за кордоном. Статті на актуальні теми поєднуються з довідковою інформацією.
Наша аудиторія - студенти і абітурієнти, батьки старшокласників і самі учні випускних класів шкіл. Основне призначення порталу - забезпечення читачів актуальною інформацією для прийняття рішень.
 
 

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти