Вища освіта в Литві. Навчання в Литві для українців

- докладна інформація про умови вступу, ціни на навчання, терміни подання документів

Університети Литви чекають на студентів з України

Навчання в литовських університетах

Якщо ви вирішили здобути вищу освіту, але не хочете вчитися дуже далеко, то навчання у Литві - чудовий варіант! У Литовській Республіці сьогодні налічується 24 університети. Серед іноземних абітурієнтів затребуваними факультетами вважаються медичний, дизайнерський, медіа та комунікацій, а також міжнародне відділення. Доповнюють список популярних спеціальностей - інженерні, IT-галузі, біо- та нанотехнології.

Продовжити читати

Вища освіта та магістратура у Литві

Навчання в Литві

Вже досить тривалий час Литва активно залучає міжнародних студентів для здобуття вищої освіти. Щорічний склад міжнародних студентів представляє близько 100 країн світу, щороку кількість студентів, що приїжджають, збільшується приблизно на 10%, на сьогодні близько 10 тисяч студентів навчаються в університетах Литви. Згідно з місцевими опитуваннями, близько 95% студентів рекомендують іншим абітурієнтам обирати Литву для навчання.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти