Вища освіта в Чехії. Навчання в Чехії для українців

- докладна інформація про умови вступу, ціни на навчання, терміни подання документів

Вища освіта в Чехії. Де краще?

Університети Чехії, фото 1

Різноманітність навчальних програм, невисокі витрати на проживання (близько 350-700 доларів на місяць), багата культура та зручне для подорожей розташування в самому центрі Європи - все це щороку мотивує близько 40 тисяч студентів здобувати освіту в Чехії.

Продовжити читати

Нострифікація атестата та диплома для вступу до вузу Чехії

Навчання в Чехії - нострифікація

З року в рік кожен абітурієнт, який прибув до Чеської Республіки, стикається з таким процесом, як нострифікація. У цій статті ми докладно розберемо, що таке нострифікація та яким чином здійснюється визнання здобутої раніше середньої освіти.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти