Вища освіта в Великій Британії. Навчання в Великобританії для українців

- докладна інформація про умови вступу, ціни на навчання, терміни подання документів

Як отримати безкоштовну освіту у Великій Британії

Навчання в Великобританії, фото 1

Багато хто знає, що британська вища освіта - одна з найпрестижніших у світі. І справді, диплом, отриманий у цій країні, цінується скрізь. Причина цього - висококласні викладачі, потужна матеріально-технічна база у вишах, багатoвікові традиції та сучасні методики навчання.

Продовжити читати

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти