Коледжі Канади: куди вступати українцям

Цікава ідея - вступити в Канаді не в університет, а в коледж. І ні, коледжі давно не вважаються "бідними родичами" пристойних навчальних закладів. Навпаки, це місце, де студенти отримують цінні практичні навички швидше та дешевше.

Американські студенти це вже зрозуміли. "Нас мало вчили за книгами, ми опинилися в реальних життєвих ситуаціях і здобули досвід роботи" - ділиться враженнями один із студентів зі США. Дійсно, коледжі не можуть похвалитися традиційною академічною освітою. Але це навіть перевага. Навчальні заклади перебувають у тісному контакті з підприємствами і прагнуть задовольняти потреби економіки.

Коледжі Канади пропонують широкий вибір програм: мистецтво та культура, бізнес та адміністрування, харчова індустрія, туризм, пожежна безпека, сільське господарство, програмування та телекомунікації. Вартість навчання в коледжах приблизно вдвічі дешевша, ніж в університетах.
Власник сертифікату або диплома коледжу може продовжити освіту в університеті. Те, на який курс він потрапить, визначається навчальними балами, які одержують за певну кількість навчальних годин. Зазвичай для завершення бакалаврської програми потрібно 120 кредитів. Сертифікат дорівнює 30 кредитам, диплом - 60.

Навчання в Канаді фото1

Кращі коледжі Канади

British Columbia Institute of Technology (BCIT)

Найбільший політехнічний інститут Канади, розташований у місті Бернабі, провінція Британська Колумбія. Крім реалізації освітніх програм у галузі бізнесу, обчислювальної техніки, інженерних наук, охорони здоров'я та торгівлі, інститут займається науковими розробками у сфері промисловості. У розпорядженні BCIT знаходяться сучасний Аерокосмічний Технологічний корпус із 20 навчальними літаками та диспетчерською вежею, інтерактивний симулятор пожеж, лабораторія з виробництва робототехніки та інші високотехнологічні об'єкти.

Humber College

Державний коледж в Торонто, Онтаріо. Хамбер налічує 6 факультетів та понад 30000 full-time студентів, з яких близько 20% - іноземці. Навчання проходить у сучасних корпусах та креативних просторах. Спеціальні інноваційні центри коледжу (Humber's Centres of Innovation) пропонують студентам можливість об'єднуватись у міждисциплінарні команди з викладачами та компаніями-партнерами з метою створення значних прикладних проектів.

Algonquin College

Державний коледж, розташований у столиці Канади та ще двох містах провінції Онтаріо. Отримав свою назву на честь корінних народів Північної Америки, які мешкали в цьому районі, - алгонкінів. Коледж активно розширює кампус шляхом побудови зелених будівель за стандартами LEED. Algonquin College займає 2 місце серед великих коледжів Онтаріо за рівнем задоволеності студентів та випускників.

George Brown College

Державний коледж прикладних мистецтв та технологій. Розташований у центрі Торонто та має свій гуртожиток.

Заснований у 1967 році, названий на честь Джорджа Брауна (1818-1880), одного із засновників канадської конфедерації, ліберального політика та творця газети "Глобус" у Торонто (нині "The Globe і Mail").

Активно співпрацює з компаніями щодо розробки освітніх програм та працевлаштування випускників. У 98% програм інтегроване так зване field education, що забезпечує студентам можливість отримати безпосередній досвід роботи у професійному середовищі. 2018 року George Brown став лідером серед канадських коледжів за кількістю зайнятих молодих учених. Частка іноземних студентів серед учнів - 27%.

Більш ніж 150 програм створено для того, щоб за максимально короткий термін надати студентам необхідні знання та навички для працевлаштування в Україні, Канаді чи будь-якій іншій країні світу.
Коледж імені Джорджа Брауна пропонує широкий спектр програм у галузі мистецтва та дизайну, бізнесу, громадських послуг, дошкільної освіти, будівельних та інженерних технологій, наук про здоров'я, готельно-туристського та кулінарного мистецтва, підготовчих досліджень, а також спеціалізованих програм та послуг для недавніх іммігрантів та міжнародних студентів.

 

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти