Що приносить знання мов?

Володіти мовами - це як мати чарівний ключ, який дозволяє відкривати секретні двері і побувати там, куди інакше неможливо потрапити. Знання мов дарує кожному більше можливостей: навчатися чи працювати за кордоном, більше заробляти, заводити друзів у всьому світі.

Як вам допоможе знання мов:

Вивчаємо іноземні мовиМови... для роботи

Вище зарплата. В більшості професій знання мов гарантують відчутні фінансові переваги. В Україні зарплата кандидатів із знанням іноземної мови зростає на 20-30%.

Більше можливостей. Багато компаній вважають за краще наймати співробітників, які володіють мовами. Згідно з опитуванням Economist Intelligence Unit, близько 70% керівників з різних країн очікують від своїх підлеглих знання іноземних мов.

Мова бізнесу та дипломатії. Згідно з виданням Harvard Business Review, англійська, французька та німецька є основними робочими мовами в міжнародному бізнесі та в міжнародних організаціях, таких як НАТО, ООН, Світовий банк.

Мови... для навчання

Якщо ви хочете стати студентом одного з найпрестижніших університетів, вам необхідно знати англійську, французьку або німецьку. Навчання в престижних університетах світу відбувається однією з цих мов.

Отримайте доступ до найактуальніших матеріалів. Якщо ви володієте більше, ніж однією мовою, це означає, що вам доступно більше академічних матеріалів різними мовами. Використовуйте цю можливість для збагачення своїх знань.

Використовуйте всі переваги Інтернету. Згідно зі звітом W3Techs, близько половини сайтів глобальної мережі - англійською, поряд з німецькою та французькою.

Мови... для особистого розвитку

Станьте розумнішим. Знання іноземних мов підвищує інтелект. Дослідження показали, що люди, які говорять двома або більше мовами, більш сприйнятливі, рішучі і мають кращу пам'ять!
Випробуйте це почуття, коли вперше дивишся улюблений серіал, фільм, без субтитрів і все розумієш!

Подорожі відкривають нам нових себе. У тих, хто подорожує, розвиваються креативні здібності, з'являється впевненість та почуття самореалізації.

Володіючи мовами, куди б ви не вирушили, ви завжди знайдете компанію. Це ваш світ - вирушайте йому назустріч!

За матеріалами: https://www.kaplaninternational.com

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти