Найкращі сайти для вивчення іспанської мови

Іспанська мова є четвертою найпоширенішою мовою у світі, поступаючись лише китайській, англійській та хінді.

На даний момент іспанською мовою володіє 527 млн людей по всьому світу. З них 436 млн. є носіями мови, а 91 млн. вивчили іспанську як іноземну.

Найчастіше саме іспанську називають другою мовою, яку варто вивчати після англійської (особливо якщо вам не до душі китайська, хінді і арабська, що набирає популярності!). Іспанською мовою говорять у самій Іспанії, в Аргентині, Колумбії, Мексиці, Парагваї, на Кубі, в Домініканському Республіці та ще цілій низці країн.

При цьому найбільша іспаномовна громада мешкає в Америці. Загалом у США налічується 52 млн. осіб, які володіють іспанською, а це 23% від загального населення країни!

На щастя, в інтернеті є досить багато сайтів для вивчення іспанської мови з нуля. Ми розповімо вам про найкращі сайти з іспанської, з якими репетитор вам навіть не знадобиться.

Іспанська мова, foto1

ProEspañol

ProEspañol - це, мабуть, найпопулярніший та найрозвиненіший російськомовний портал для вивчення іспанської мови. Сайт стане в нагоді і тим, хто тільки вирішив приступити до вивчення іспанської, і тим, хто хоче підвищити свій мовний рівень.

На порталі користувачам доступні онлайн-заняття різного рівня, а також завдання для вивчення лексики, граматики та фонетики іспанської мови. Сайт включає велику кількість текстів, тестів для самоперевірки, відеоматеріалів та вправ. ProEspa?ol радить своїм користувачам не нехтувати сучасними методиками вивчення іспанської мови. Тому тут представлені численні інтерактивні завдання, ігри та кросворди для мовних занять у легкій та веселій формі.

Абсолютно безкоштовно на сайті можна дивитися іспанські телеканали та серіали, слухати іспанські радіостанції та популярну іспаномовну музику. А ще на порталі можна дізнатися багато цікавого про вивчення іспанської та культури країн, в яких розмовляють цією прекрасною мовою.

Study Spanish

Цей мовний портал підходить, насамперед, тим, хто тільки почав вивчати іспанську. У зручному форматі на порталі представлені численні уроки, завдання та вправи.

На сайті ви знайдете онлайн-уроки для тих, хто вивчає іспанську з нуля. Ці уроки допомагають усім охочим опанувати основи іспанської мови та граматики.

Далі, користувачам доступний широкий ряд відеоуроків, розділених на теми: експересс-курс, іспанська для початківців, іспанська на кожен день, іспанська для іноземців з нуля і т.д. Крім того, на сайті представлений чудовий російсько-іспанський розмовник та цілий ряд тематичних словників.
Портал включає в себе тести з іспанської мови, статті про вивчення іспанської, матеріали з лексики різного роду, наприклад, для ділового листування, та тексти іспанською. Якщо ж самостійного вивчення іспанської мови вам здасться недостатньо, на сайті можна знайти відповідний мовний курс або репетитора.

Portal Español

Цей портал був створений іспаністами різних університетів та іспанськими викладачами іспанської мови, істориками, психологами та теологами. Особливість порталу полягає в тому, що на ньому опубліковані лише унікальні матеріали, які неможливо знайти в інших підручниках чи посібниках.

Portal Español - це справжній скарб для всіх, хто вивчає іспанську мову, адже тут можна знайти багато корисних матеріалів. Зокрема, на сайті можна знайти докладний самовчитель для різних рівнів, великий словник та корисні відеокурси іспанської. Сайт містить велику кількість класичних та інтерактивних уроків, вправ, граматичних занять, тестів та лексики з різних тем. Тут є дуже корисний тренажер з відмінювання дієслів, зібрання прислів'їв та ідіом іспанської мови, тексти іспанською і докладне пояснення того, як вивчати мову через літературу.

А ще, на порталі є багато цікавої інформації про Іспанію, публікуються автентичні іспаномовні новини та репортажі. До речі, крім класичної іспанської, тут також висвітлюються різні діалекти іспанської мови, включаючи каталонський, галісійський та баскський діалекти.

Practica Español

Як і випливає з назви цього сайту, він призначений, насамперед, для тих, хто вже вивчив іспанську мову до певного рівня і потребує мовної практики.

Портал складається з п'яти розділів: новини, словник, граматика, музика та спеціальний розділ для викладачів іспанської. Як ви вже могли зрозуміти, на цьому сайті можна розширити свій словниковий запас, поповнивши його сучасною лексикою, якою люди користуються в реальному житті, і підтягнути рівень граматики за рахунок численних навчальних матеріалів, завдань і текстів.

Любителі музики на цьому сайті можуть переглянути кліпи, записи виступів та концертів іспаномовних артистів, а в розділі новин можна читати останні новини та дивитися актуальні репортажі іспанською мовою. При цьому новини розділені на теми, тому кожен знайде тут те, що цікаво саме йому. Наприклад, є новини про Іспанію, культурні, спортивні, політичні, економічні новини, новини зі світу моди, медицини та подорожей, а також новини з галузі науки та подорожей. До речі, всі статті в розділі новин можна не тільки читати, а й слухати, практикуючи навичку аудіювання.

Tu Español

Tu Español - це авторський онлайн-ресурс Хосу Санчеза, носія та кваліфікованого викладача іспанської мови, акредитованого Університетом Барселони.

На сайті можна пройти абсолютно безкоштовний курс іспанської мови для початківців, який дасть вам чудову мовну базу. Крім того, на порталі Хосу є аудіо- та відеоматеріали, а також граматичні завдання різних мовних рівнів. Усі вони також є безкоштовними.

Ті, кому сподобається методика викладання Санчеза, можуть записатися до нього на групові курси або на індивідуальні заняття через інтернет.

За матеріалами Інтернет-ЗМІ

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Лютий 2023

    Абітурієнту 2023 – Вступні випробування у 2023 році. Хто такий фахівець з кібербезпеки та як ним стати? Як скласти іспит IELTS в Україні в 2023 році. Програма подвійного диплому у Німеччині. Провідні університети Чехії, Словаччини, Німеччини запрошують українців на навчання в 2023 році. Читайте про все це в журналі «Сучасна освіта» №2 (лютий, 2023 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти