Організація пунктів проведення НМТ за кордоном

Міністерство освіти і науки працює над організацією пунктів складання національного мультипредметного тесту в країнах Європейського Союзу та Великій Британії.

НМТ за кордоном foto1Про це повідомила заступниця Міністра освіти і науки Віра Рогова під час радіоефіру.

"Наразі ми працюємо над організацією роботи пунктів складання НМТ за кордоном. Міністр Сергій Шкарлет звернувся з відповідним проханням до своїх колег у країнах Європи. Вже є попередня домовленість про 2 центри в Німеччині, 2 в Італії та 6 у Польщі, оскільки найбільше наших дітей перебуває саме в Польщі - про це ми мали розмову під час моніторингового візиту до країн ЄС", - зазначила Віра Рогова.

Вона також повідомила про результати моніторингового візиту членів Координаційного штабу із захисту прав дитини в умовах воєнного стану до країн ЄС, який відбувся у квітні 2022 року. Візит показав, що у країнах Євросоюзу серйозно ставляться до навчання українських дітей, створено умови для вивчення української мови, літератури, історії.

"У школах Польщі, Нідерландів, Данії, Німеччини створено українськомовні класи. Це дозволить дітям і надалі вчити українську мову, а згодом - повернутись в Україну. Також встановлено домовленість про відкриття у Німеччині українсько-німецької школи", - наголосила заступниця Міністра.

За словами Віри Рогової, кожна дитина, яка перебуває сьогодні за кордоном, має можливість навчатися за дистанційною формою в Україні. Паралельно вона проходить обов'язкове навчання в інтегративних школах, якщо це Німеччина, або за бажанням вивчає польську мову, якщо це Польща.

Джерело: https://mon.gov.ua

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Лютий 2023

    Абітурієнту 2023 – Вступні випробування у 2023 році. Хто такий фахівець з кібербезпеки та як ним стати? Як скласти іспит IELTS в Україні в 2023 році. Програма подвійного диплому у Німеччині. Провідні університети Чехії, Словаччини, Німеччини запрошують українців на навчання в 2023 році. Читайте про все це в журналі «Сучасна освіта» №2 (лютий, 2023 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти