Німецька зі смартфоном: 5 кращих програм для вивчення мови

Вчити німецьку в дорозі, на пробіжці або під час шопінгу - з зручними додатками для смартфонів це стало реальністю. Найефективніші з них - в нашій добірці.

Який додаток найкорисніший? Чи є сенс платити за віртуальні уроки німецької? Як замовити в німецькому ресторані блюдо, не знаючи мови? Ми перевірили, які програми допоможуть швидко вивчити німецьку мову і поповнити словниковий запас. Зрозуміло, добірка суб'єктивна.

Вивчення німецької зі смартфоном  foto1

Вчити німецьку з Nemo

Ця програма є безкоштовною. Творці стверджують, що вона розроблена таким чином, щоб по максимуму використовувати "всю міць мобільних пристроїв і людського мозку". Дійсно, Nemo - одна з небагатьох програм, за допомогою якої можна не тільки заучувати нові слова, а й тренуватися у вимові, записуючи себе на вбудований диктофон. Ця функція призначена для виправлення акценту. У режимі плеєра користувачі записують свою промову і порівнюють її з вимовою німецького диктора.
Nemo дозволяє вибирати кількість фраз, які потрібно вивчити за день, швидкість прослуховування, час нагадування про новий урок. Режим "вечірній повтор" пропонує ще раз послухати вивчені за день нові фрази. Що важливо, додаток не вимагає підключення до інтернету. На думку користувачів сервісу iTunes, Nemo - відмінний варіант для поповнення словникового запасу.

Der Die Das

Чому "дівчинка" (das Mädсhen) по-німецьки середнього роду? Чим відрізняється "der See" від "die See"? Головна складність для іноземців у вивченні німецької мови - визначення роду іменників. Додаток Der Die Das перетворює зубріння артиклів в захоплюючу гру. За тестову версію Der Die Das платити не треба.

Всього близько 1000 слів розділені на три групи за рівнем складності. До якої категорії яке слово віднести, вирішує сам користувач. Навіть якщо ви впевнено володієте німецькою, це програма допоможе перевірити вам свої знання. Однак це засіб навчання краще використовувати як допоміжний, перевіряючи інформацію в довідниках і словниках: незважаючи на оригінальну ідею, користувачі сервісу Google play скаржаться на помилки в програмі - не тільки технічні, але і граматичні.

Поліглот

Мобільна версія телевізійних курсів "Поліглот з Дмитром Петровим". Перший урок безкоштовний, інші - по 2,03 євро за відео. При цьому всі 16 серій курсу лежать у вільному доступі на Youtube. На думку синхронного перекладача і автора курсу Дмитра Петрова, який вміє читати на 50 мовах, вже через 16 інтенсивних уроків можна домогтися перших результатів. Його метод заснований на відкиданні зайвого, комплексному підході і осягненні логіки мови.

Єдина відмінність додатку від телепередачі - всі матеріали курсу зберігаються прямо на смартфоні. Крім 16 відеоуроків користувачеві доступні основні правила граматики, списки нових слів і фраз, таблиці відмінювання дієслів.

Learn German

У цьому додатку ATi Studios немає нічого зайвого: 800 основних словосполучень і виразів, які стануть в нагоді як в подорожі, так і на початковому етапі вивчення мови. Базовий рівень розділений на кілька категорій: вітання, романтика, їжа, надзвичайна ситуація, покупки, здоров'я, хобі, загальні фрази.
Додаток допоможе при здійсненні покупок і під час замовлення страв в німецькому ресторані - дані розділи містять не тільки ілюстрації та основні фрази для мандрівників, але й мають функцію прослуховування фраз. Якщо ви не знаєте, як замовити картоплю або попросити туфлі більшого розміру, просто натисніть на кнопку, і смартфон вимовить пропозицію за вас.

Програма Learn German при скачуванні безкоштовна, але щоб отримати доступ до деяких розділів, потрібно купити повну версію програми.

Картки Lingvo Light DE

Також безкоштовний додаток. У мовних школах твердять про те, що картки - кращий спосіб швидко поповнити свій словниковий запас. Якщо вам не хочеться витрачати папір і писати слова від руки, скачайте додаток Lingvo Light DE. Картки можна сортувати за темами, а потім перевіряти себе за допомогою функції "тест". Крім збережених вами слів додаток містить списки німецьких дієслів з усіма формами відмінювання. Бракує тільки одного - готових карток для тих, хто тільки почав вивчати німецьку мову.

Джерело: https://www.dw.com

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Лютий 2023

    Абітурієнту 2023 – Вступні випробування у 2023 році. Хто такий фахівець з кібербезпеки та як ним стати? Як скласти іспит IELTS в Україні в 2023 році. Програма подвійного диплому у Німеччині. Провідні університети Чехії, Словаччини, Німеччини запрошують українців на навчання в 2023 році. Читайте про все це в журналі «Сучасна освіта» №2 (лютий, 2023 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти