Rahn Education - Мовна школа, Гімназія, Штудієнколег

Мовна школа Neuzelle. Кампус в абатстві Нойцелле. Безкоштовна середня школа (гімназія) в абатстві Нойцелле. Школа з міжнародним напрямком. Альтернативна школа, затверджена державою. Штудієнколег - коледж підготовки до вступу в університети.


Rahn Education logoRahn Education Кампус в абатстві Нойцелле


Компанія Rahn Education безперервно розвивається і за більш як 30 років своєї діяльності стала важливим міжнародним представником освітніх послуг.

Щорічно понад 800 співробітників пропонують послуги дошкільної, шкільної та професійної освіти, а також підвищення кваліфікації понад 6500 дітям та дорослим у 40 навчальних закладах Німеччини та закордоном.

Rahn Education Campus im Stift Neuzelle foto3

Наш кампус називається Rahn Education Campus im Stift Neuzelle. Це міжнародна школа-пансіон - традиційне місце навчання. Тут, на території колишнього монастиря Нойцелле, ми об'єднали красу архітектури бароко і сучасні освітні технології, створивши унікальний кампус недалеко від Берліна (1,5 години їзди), у безпечному та спокійному навчальному середовищі.

В Gymnasium im Stift Neuzelle пропонується програма Abitur. Вимоги: знання німецької мови на рівні B1+ та хороші оцінки. Вступ не повинен відбуватися пізніше 10-го класу. Після закінчення гімназії можливий прямий вступ до університетів Європи та світу.

Мовна школа пропонує інтенсивний курс німецької мови A1-B2 з 21 серпня 2022 року по 4 червня 2023 року як підготовку до вступу до Гімназії. Учні з усього світу навчаються у невеликих групах з використанням новітніх методик і навчальних матеріалів та беруть участь у культурній програмі. Вони навчаються у будівлі гімнзії та живуть у школі-інтернаті Нойцелле на території кампуса.

Gymnasium im Stift Neuzelle foto1Ще однією пропозицією мовної школи є 3-х місячний мовний курс німецької мови A2-B1 для учасників віком від 18 років як підготовка до вступу до Штудієнколегу в Лейпцигу або Галле. Вони відвідують заняття, беруть участь у культурній програмі з екскурсіями по регіону і Берліну та живуть у пансіоні на території кампуса. У вартість 3500 євро за весь час включено проживання, навчання, навчальні матеріали, іспит telc German B1, трансфер з аеропорту, обід. В учасників буде постійна контактна особа, і їм буде надано підтримку під час переходу до підготовчого коледжу.

Ми пропонуємо програму International Baccalaureate Diploma Programme (міжнародний бакалавр) для тих, хто планує навчатись в інших країнах світу.

Для іноземних студентів, які планують здобути вищу освіту в Німеччині, ми також пропонуємо курси підготовки до університету. Наші штудієнколеги, розташовані в м. Лейпцигу та м. Галле, готують студентів за технічними та економічними напрямками.

Примножуючи можливості людей - розширюємо обрії!

Наш контакт: Наталія Моллєнхауер Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +49 341 3939 2820

Dr. P. Rahn & PartnerRahn Education Кампус в абатстві Нойцелле foto4
Schulen in freier Trägerschaft
gemeinnützige Schulgesellschaft mbH
Stiftsplatz 7
15898 Neuzelle | Germany
Telefon:  +49 341 3939-2820
Telefax:  +49 341 3939-2899
Mobil:     +49 162 262-8162
www.rahn.education

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти