Стипендіальні програми в Італії для українців, постраждалих від війни

Щоб допомогти біженцям і особам, які потребують додаткового захисту, більшість університетів в Італії розробили процедури, згідно з якими вас можуть звільнити від сплати за навчання.

Освіта в Італії  foto1Будь ласка, зв'яжіться з університетом, до якого ви бажаєте вступити, щоб дізнатися більше з цього питання. Крім того, в Італії передбачені дві стипендіальні програми, доступні для біженців та осіб, які потребують додаткового захисту:

Стипендіальна програма CRUI

Починаючи з 2016 року Міністерство внутрішніх справ та Конференція ректорів італійських університетів (CRUI) щороку надають 100 стипендій біженцям та особам, які потребують додаткового захисту. Інформацію про виділені стипендії публікують на початку липня.

 Стипендіальна програма DSU

Міністерство освіти, університетів і наукових досліджень (MIUR) щороку виділяє гранти на право на навчання в університеті (DSU). Оплата грантів здійснюється через спеціальний фонд, який називається "Єдиний фонд добробуту студентів і права на навчання".

Ці стипендії доступні для всіх студентів (громадян Італії та іноземних держав) залежно від економічних потреб і певних вимог до заслуг. Для біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, існують певні спрощення, пов'язані з сертифікацією доходів, щоб продемонструвати економічну потребу.
Управління грантами здійснюється на рівні регіонів, тому умови можуть відрізнятися залежно від регіону.

Терміни подання заяв зазвичай відкриваються на початку червня і відкриті протягом усього літа, точні терміни визначаються в кожному окремому регіоні. Інформацію про пропозиції стипендії у вашому регіоні або для вашого університету можна знайти на вебсайті DSU http://www.dsu.miur.gov.it/.

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Червень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти

Журнал "Сучасна Освіта"

05 179 2022

Останній випуск

Попередні випуски

Підпишись