Університет Менделя в Брно

Країна: Чехія

Місто: Брно
Mendel University in Brno (MENDELU)
Рівні освіти: Бакалавр (Bachelor) Магістр (Master) Доктор наук (PhD)
Напрями підготовки: в галузі сільського господарства, лісового господарства та деревообробки, садівництва, економіки, інформатики та міжнародних дослідженьУніверситет Менделя в Брно (MENDELU) є найстарішим незалежним спеціалізованим університетом у Чехії. MENDELU - один із провідних навчальних закладів Чехії у галузі наук про життя.

Університет складається з п'яти факультетів - факультету агронаук, факультету лісового та деревообробного господарства, факультету бізнесу та економіки, факультету садівництва та факультету регіонального розвитку і міжнародних досліджень. У своїх сучасних лабораторіях академічний персонал займається не лише рослинництвом та розведенням тварин, а й виробництвом продуктів харчування, агроекологією, віртуальною реальністю та технологією деревини.

Університет пропонує широкий спектр навчальних програм англійською мовою як у традиційних, так і в сучасних галузях навчання.

MENDELU пропонує навчальні програми в галузі сільського господарства, лісового господарства та деревообробки, садівництва, економіки, інформатики та міжнародних досліджень.

Навчальний рік поділяється на два семестри (зимовий та літній). Кожен містить 13 тижнів викладання, після чого триває чотири / п'ятитижневий іспит.

В університеті навчається приблизно 10 тисяч студентів, і майже 10 відсотків з них є іноземними. Що стосується студентського життя, то Брно - прекрасне місце для проживання. Не надто велике і не надто маленьке місто, доступне, повне захоплюючих можливостей, жвавих подій чи прихованих кафе, де можна провести весь день, воно задовольняє потреби кожного студента. З усіх цих та інших причин Брно було визнано 6-м найпопулярнішим студентським містом у світі в рейтингу QS.

MENDELU підтримує власний міжнародний студентський клуб, який керує програмою buddy system. У даній програмі чеські студенти-добровольці допомагають студентам та партнерам, що приїжджають, адаптуватися після прибуття. Університет також бере участь у багатьох програмах академічного обміну та організовує спеціальні семінари, конференції, семінари та літні курси. Більшість цих заходів проводиться англійською мовою. Університет відомий міцною міжнародною співпрацею з університетами-партнерами з всього світі. Міжнародні викладачі та цікаві можливості навчання за кордоном роблять MENDEL дуже привабливим для іноземних студентів. Щоб полегшити прикладні дослідження та навчання, університет впроваджує різноманітні власні інструменти навчання. Одним із найважливіших є Інститут навчання протягом усього життя. Інститут пропонує широкий вибір професійних, мовних та спеціалізованих курсів та семінарів, розроблених для конкретних аудиторій. Для іноземних студентів впроваджені курси чеської мови на один рік. Для практичних занять студентів є спеціальні підрозділи: Лісове навчальне підприємство (Ліс Масарик) у Кршинах, Університетське навчальне господарство в Жабчице та павільйон Менделя - спільний простір у кампусі для всіх факультетів, який пропонує студентам кращі умови для їх досліджень. Невід’ємною частиною університетського містечка є Ботанічний сад та дендропарк, з вільним доступом для всієї академічної спільноти.

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Чеська Республіка
  • Місто: м. Брно
  • Адреса: Zemedelska 1/1665, 613 00 Brno, Czech Republic
  • Телефони: +420 545 131 111
  • Сайт: https://mendelu.cz/en

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти