Університет бізнесу та готельного менеджменту в Брно

Країна: Чехія

Місто: Брно
College of Business and Hotel Management
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: бакалавр
Напрями підготовки: менеджмент готельного бізнесу та туризму, гастрономія


Університет бізнесу та готельного менеджменту (College of Business and Hotel Management) знаходиться в Брно і спеціалізується на підготовці висококласних фахівців в області готельного бізнесу і туризму.

Основні спеціальності, які пропонуються інститутом:

МЕНЕДЖМЕНТ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ТА ТУРИЗМУ
У зв'язку з глобалізацією галузі, випускники спеціальності Менеджмент туризму стають все більш затребувані роботодавцями на території Євросоюзу і за його межами. Випускники спеціальності Менеджмент туризму підготовлені до роботи на керівних позиціях в туристичному бізнесі.

ГАСТРОНОМІЯ, ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС І ТУРИЗМ
Випускники отримують ступінь бакалавра і підготовлені для роботи у всіх сферах стосуються готельного бізнесу з ухилом на специфіку роботи в Євросоюзі.

Основні предмети

В процесі навчання особливу увагу приділяється вивченню таких предметів як макроекономіка, мікроекономіка, менеджмент туризму, інформаційні та резерваційному системи, анімація, міжнародний маркетинг, іноземні мови і т.д. Велике значення в інституті приділяється також практичну підготовку студентів, що забезпечує закріплення отриманих знань і вироблення навичок, необхідних у подальшій роботі.

Тривалість бакалаврської програми навчання: 3 роки
Кожен випускник отримує Додаток до диплома на іноземній мові.
Денна та комбінована форма навчання.
Програми ERASMUS+
Практика за кордоном.

Умови вступу

Для вступу до вузу необхідно мати атестат про повну загальну середню освіту. Для іноземних абітурієнтів - обов'язкова нострифікація. Рішення про зарахування приймає ректор. З абітурієнтом може бути проведена співбесіда на предмет мотивації до навчання, розуміння спеціальності, знання додаткових мов.
Заявки приймаються на постійній основі.

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Чеська Республіка
  • Місто: м. Брно
  • Адреса: Bosonozska 9, Brno, Czech Republic
  • Телефони: +420 547 218 247
  • Сайт: http://www.hotskolabrno.cz/

 

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти