Інститут мовної та професійної підготовки Карлового Університету

Країна: Чехія

Місто: Прага
Institute for Language and Preparatory Studies (UJOP), Charles University
Інститут мовної та професійної підготовки Карлового Університету пропонує іноземцям підготовчі курси для вступу до чеський університетів.


Інститут мовної та професійної підготовки Карлового Університету (ІМПП КУ) є науково-педагогічним центром і однією зі складових Карлового Університету.

ІМПП КУ розвиває більш ніж 60-річну традицію викладання чеської мови як іноземної і є єдиною установою в Чехії, які готують іноземців-стипендіатів Уряду Чеської Республіки до навчання в чеських вищих навчальних закладах. Інститут також організовує різноманітні курси чеської мови для всіх бажаючих вивчити чеську мову та культуру. Своя традиція в ІМПП КУ є і у курсів іноземних мов, і у річних підготовчих курсів різного напрямку для випускників чеських шкіл. Навчання проходить в навчальних центрах, що надають в тому числі проживання та харчування. Крім Праги (Альбертів, Гостіварж, Кристал) навчальні центри ІМПП КУ розташовані в Ліберці, Маріанських Лазнях та Подебрадах. Найстаршим центром є центр в Маріанських Лазнях, навчаючий іноземців з середини 50-х років ХХ століття.

З навчанням пов'язана також методична та дослідницька діяльність Інституту. Науково-теоретичні роботи педагогів ІМПП КУ орієнтовані на проблематику викладання чеської мови як іноземної і профільних предметів для іноземців. Багато з праць є частиною міжнародних проектів і грантів.

Протягом всього часу існування ІМПП КУ його педагоги викладають чеську мову за кордоном як лектори чеської мови в рамках міжнародних і університетських договорів. Для вивчення чеської мови за кордоном колектив педагогів ІМПП розробив спеціальний підручник чеської мови. Інститут мовної та професійної підготовки забезпечує також викладання іноземних мов на Природничому факультеті Карлового університету.

Для іноземців Інститут пропонує безліч інтенсивних денних і неінтенсивних вечірніх курсів чеської мови, а також цілий ряд літніх курсів, онлайн курси чеської мови, курси чеської для медиків і підготовчий курс для вступу в чеські середні школи.

Найбільша кількість студентів ІМПП КУ щороку навчається на річних підготовчих курсах (на курсах викладають не тільки загальну, а й профільну чеську мову, а також профільні предмети у напрямку абітурієнта). Підготовчі курси ІМПП КУ є дуже інтенсивними (35 навчальних годин на тиждень).

Для чеських студентів ІМПП КУ пропонує курси для випускників середніх шкіл (підготовка до медичних і природничих спеціальностей з чи без вивчення англійської мови), онлайн-курси англійської мови, ряд мовних курсів (на даний момент - 7 іноземних мов) і літні курси англійської мови. Велике значення для ІМПП КУ має успішний розвиток мовних курсів "під ключ" для співробітників і топ-менеджерів компаній, що працюють на чеському ринку.

Команда ІМПП КУ є ексклюзивним членом ALTE (The Association of Language Testers in Europe) в Чеській Республіці. Ми розробили і розвинули визнаний в світі Сертифікований іспит з чеської мови (CCE). Іспит можна здавати на рівнях A1-C1.

У ІМПП КУ можливо здавати іспит для отримання посвідки на проживання. Також ми - єдина установа в Чеській Республіці, де можливо здати іспит з чеської мови для отримання громадянства Чеської Республіки.

ІМПП КУ ПРОПОНУЄ ІНОЗЕМЦЯМ ТАКІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ВНЗ:

Економічні спеціальності - бакалаврат
Економічні спеціальності - магістратура
Економічні спеціальності - докторантура
Гуманітарні, творчі спеціальності і архітектура - бакалаврат
Гуманітарні та творчі спеціальності - магістратура
Медицина та природничі науки
Технічні спеціальності - магістратура
Технічні спеціальності - бакалаврат
Технічні спеціальності - докторантура
Економічні спеціальності - навчання англійською
Технічні спеціальності - навчання англійською
Медицина - навчання англійською

УМОВИ ВСТУПУ НА КУРСИ ІМПП КУ

Подати заявку на наші курси дуже просто. Досить заповнити онлайн заявку на офіційних веб-сторінках ІМПП КУ. Онлайн заявки можна знайти на сторінці кожного з наших навчальних центрів. На наших веб-сторінках Ви можете знайти описи всіх навчальних центрів і курсів, які ми пропонуємо.

ЧОМУ ПОТРІБНО ВЧИТИСЯ НА КУРСАХ ІМПП КУ?

Гарантія якості - курси Карлового університету
60-річна традиція викладання чеської мови для іноземців
Єдині повноправні члени ALTE в ЧР (Європейська асоціація екзаменаційних рад з іноземних мов)
Єдина школа з правом проведення іспиту з чеської мови для цілей отримання громадянства Чеської Республіки
Широкий вибір з десятків курсів
Вартість 1 лекції чеської мови від 80 крон за навчальну годину
6 навчальних центрів - в Празі, Подебрадах, Маріанських Лазнях та Ліберцях
Досвідчені викладачі з індивідуальним підходом до студентів
Сучасні методи викладання
Студенти з усього світу - десятки державних стипендіатів приїжджають до нас щороку
Навчальні групи від 6 студентів
Підготовка до перспективних навчальних спеціальностей (гуманітарні, художні, технічні, економічні, медицина)
Висока успішність студентів на вступних іспитах до вузів
Допомога куратора і референта з візою, нострифікацією і вибором вузу
Надання студентських гуртожитків

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Чеська Республіка
  • Місто: м. Прага
  • Адреса: Vratislavova, 29/10, 128 00 Praha 2, Czech Republic
  • Телефони: +420 224 990 420, +420 224 990 411
  • Сайт: http://ujop.cuni.cz

 

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти