Collegium Polonicum

Країна: Польща

Місто: Слубіце
Collegium Polonicum у Слубіцах
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: бакалавр
Напрями підготовки: вивчення польської мови, літератури та історії Польщі


Collegium Polonicum у Слубіцах (Польща) - спільний академічний заклад Університету Адама Міцкевича в Познані та Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері - запрошує на навчання!

Ви відкриєте для себе два міста, дві країни та багато національностей, які дадуть вам досвід на все життя, ви будете почувати себе бажаними та як удома.

Collegium Polonicum у Слубіцах знаходиться біля прикордонного мосту, що з'єднує Слубіце з Франкфуртом-на-Одері, у сучасній будівлі на вулиці Костюшки 1. Хоча два міста розділені не лише річкою, а й мовами, це створює унікальну можливість функціонувати в двох культурах та мовних областях одночасно, що дає великі можливості для мовного розвитку. Студенти мають можливість жити в одному з найкращих гуртожитків Польщі. Вони мають вибір з п'яти сучасних гуртожитків з одномісними та двомісними номерами.

Collegium Polonicum AMU проводить дослідження міжнародного характеру. Понад 20% студентів - іноземці. Університет - це місце для наукових зустрічей студентів та викладачів з усього світу. Випускники - залежно від обраної галузі навчання - отримують польський та / або німецький або спільний диплом (UAM / Viadrina), що відкриває нові професійні можливості.

Спеціальність "Польські студії /Polish Studies"

Польські студії / Polish Studies - це стаціонарна форма навчання першого ступеня загальноакадемічного профіля, професійне звання, яке здобуває випускник - бакалавр. Навчання триває 3 роки (6 семестрів) і скероване до осіб, які прагнуть удосконалити свої знання у вивченні польської мови, літератури та історії Польщі. Польські студії - це спільна спеціальність Університету ім. Адама Міцкевича у Познані (UAM) та Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері (EUV), орієнтована на іноземних студентів.
Набір відбувається у першу чергу в UAM, де студенти навчаються з першого семестру. Студенти, які були зараховані на спеціальність Польські студії в UAM, також можуть зареєструватися до EUV після виконання вимог, пов'язаних зі знанням німецької мови та інших зобов'язань відповідно до правил EUV, але не пізніше початку п'ятого семестру.
За заявою студенти звільняються від плати за навчання в Університеті ім. Адама Міцкевича у Познані.

Випускники подвійного навчання після виконання зобов'язань, передбачених навчальною програмою, отримають два дипломи - UAM i UEV. Передбачені навчальною програмою заняття будуть проводитися професійними і досвідченими науково-педагогічними кадрами з обох університетів (UAM i UEV). Багаті книжкові фонди Бібліотеки Collegium Polonicum в Слубіцах і Бібліотеки Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері забезпечать повний доступ до літератури, необхідної для досягнення результатів навчання за спеціальністю "Польські студії".

Прийом на навчання

Набір на 1 курс відбувається на основі подачі необхідних в UAM документів до заповнення ліміту місць. Вступники повинні володіти польською мовою на рівні А1.
Вступники зобов'язані подати комплект необхідних документів в системі Інтернет-прийому. Більш детальна інформація про документи і інструкція по подачі документів знаходиться на сайті Collegium Polonicum за посиланням (на українській мові): https://www.cp.edu.pl/pl/studia/Rekrutacja/studia-pierwszego-stopnia-licencjackie-UAM-EUV/studia-o-polsce/informacje-UKR/index.html

Навчальна програмa

Навчальна програма передбачає поступове набуття мовних компетенцій. Під час перших двох семестрів основна увага приділятиметься інтенсивному вивченню польської мови. В наступних семестрах передбачено подальше поглиблення знань польської мови, а також детальне вивчення польської літератури, історії Польщі, питань, пов'язаних з перекладом різного типу текстів. Студенти можуть вибирати між багатьма цікавими факультативними заняттям, а також поглиблювати свої знання англійської чи німецької мов на курсах іноземних мов, що проводяться в Collegium Polonicum UAM, чи курсах німецької мови в Європейському університеті Віадріна у Франкфурті-над-Одером.

Наші переваги

Наші додаткові переваги - це:

 • навчання в сучасному корпусі Collegium Polonicum (дуже добре облаштовані викладацькі аудиторії, можливість працювати в кабінах для синхронного перекладу, wi-fi, кондиціонери);
 • можливість проживання у затишних і зручних студентських гуртожитках у Слубіцах (кожному студентові буде надане місце);
 • навчання на польсько-німецькому пограниччі, недалеко як від Берліна, так і від Познані;
 • перед початком навчання студенти отримають диджиталізовані матеріали для самостійного опанування польської мови (А1), а також будуть мати можливість взяти участь в короткотерміновому онлайн-курсі польської мови

Подальша кар'єра

Випускники спеціальності "Польські студії" вийдуть на ринок праці з практичним ресурсом знань і навиків, а також соціальними компетенціями. Завдяки здобутим мовним і культурним компетенціям випускники зможуть працювати у компаніях, пов'язаних із видавничим, медійним (ЗМІ) і перекладацьким ринками, а також у недержавних організаціях чи компаніях, скерованих на міжнародну співпрацю. Володіючи мовними, перекладацькими і дослідницькими навиками у галузі гуманітарних наук, випускники будуть підготовлені для подальшого навчання на різних типах гуманітарних студій.

Місцезнаходження і контакти

 • Країна: Польща
 • Місто: м. Слубіце
 • Адреса: ul. Kosciuszki 1 69-100 Slubice, Poland
 • Телефони: +48 61 829 6816
 • Сайт: https://www.cp.edu.pl

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

 • Травень-Серпень 2022

  Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
 • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти