Євангелічна школа теології

Країна: Польща

Місто:Вроцлав
Evangelical school of theology
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: бакалавр
Напрями підготовки: теологія


Що відрізняє навчальний центр EST від інших богословських шкіл у Польщі?

Міжконфесійний характер:

У минулому польська протестантська громада була розбита на багато крихітних груп, що гальмувало зростання. EST вирішує цю ситуацію, об'єднуючи людей різних церков та походження. Студенти та випускники EST представляють різні конфесії: баптисти, лютерани, методисти, п'ятидесятники, брати, католицькі товариства та незалежні євангельські церкви. Студенти навчаються, обговорюють та дискутують у класі, а також вони спільно працюють у діяльності міністерства. Таким чином вони вчаться взаємній повазі один до одного та цінності співпраці замість конкуренції.

Навчальна програма:

Церква в Польщі стикається з великими проблемами. Щоб підготувати студентів до можливостей служіння, EST пропонує широкий спектр курсів з біблійних досліджень, євангельської теології та практичної теології. EST також здійснює підготовку студентів до біблійного аналізу та екзегези, що веде їх до глибшого розуміння Біблії та майстерності в її застосуванні до християнського життя.

Студентство:

Працівники факультету проводять певну кількість годин зі своїми студентами та контролюють стажування студентів. Факультет також відвідує студентів у своїх церквах та громадах. Викладачі та адміністративний персонал спільно працюють у місцевих церквах, товариствах та в різних проектах служіння у Вроцлаві та по всій Польщі.

Зростання завдяки практичному досвіду:

Під час навчання студенти EST зобов'язані брати участь у стажуваннях служб, які залучають їх до найрізноманітніших християнських служб. Студенти виконують роль пасторів, лідерів, робітників та наставників у церквах, громадах, християнських організаціях та місійних поїздках.

Повністю акредитована бакалаврська програма:

EST офіційно визнано Міністерством науки та вищої освіти Польщі та є акредитованою вищою освітою. EST - перша приватна, не конфесійна школа в Польщі, яка отримала національну акредитацію урядом Польщі.

Навчальний центр:

Будучи міжконфесійним, акредитованим академічним закладом, EST перетворився з традиційної богословської школи в навчальний центр, який обслуговує церкви, товариства, християнські організації та християнських людей незалежно від їхнього богословського рівня та походження. Місія EST полягає в тому, щоб "забезпечити християн ефективним служінням для зміцнення євангельського руху в Польщі". EST діє через свій Навчальний центр, який здійснює підготовку та розвиток християнських лідерів та християнської громади в Польщі за такими напрямками: акредитована бакалаврська програма "Теологія", а також Інститут розвитку церкви (для церков), Академія третього віку (для людей похилого віку), а також спеціальні конференції, лекції, дебати, семінари, навчальні курси та концерти. У Польщі, а також в інших країнах європейського континенту, існує потреба у нових формах теологічної освіти, які є більш актуальними в контексті ХХІ століття.

Знаєш польську мову? Стань студентом EWST!

Ступінь бакалавра - напрямок Теологія

 • Міжконфесійний, задіяний в служінні академічний склад
 • Можливість навчання по всій Європі в рамках програми Erasmus +
 • Графік занять, адаптований для працюючих, а також для студентів інших напрямків
 • Розгалужена система грантів, стипендій і програм фінансування навчання
 • Диплом, що визнається в Європейському Союзі
 • Можливість дистанційного навчання

Приєднуйся до нас!

Увага! У EWST існує можливість дистанційного навчання!

Місцезнаходження і контакти

 • Країна: Польща
 • Місто: м. Вроцлав
 • Адреса: ul. sw. Jadwigi 12, 50-266 Wroclaw, Poland
 • Телефони: +48 71 34 699 00
 • Сайт: https://www.ewst.pl

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

 • Травень-Серпень 2022

  Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
 • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти