Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшки

Країна: Польща

Місто: Краків
Cracow University of Technology 
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: бакалавр, магістр
Напрями підготовки: технічний профіль


Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшко - польський провідний університет технічного профілю, який закінчило майже 80 тис. задоволених випускників. Політехніка з багаторічною традицією - понад 70 років - однозначно є одним з найпрестижніших даного профілю вищих навчальних закладів Польщі. Кваліфікований персонал з 1200 видатних фахівців, що беруть участь у міжвузівських та міжнародних дослідницьких групах, створює майбутнє для молодих студентів. Краківський технологічний університет дбає про найвищі етичні стандарти та високий рівень науки, аби кожен випускник міг віднайти себе на ринку праці. Гасло університету: Політехніка Краківська - пряма дорога до кар'єри.

Сьогодні, Краківська Політехніка - це близько 15 тис. студентів, що навчаються на бакалавраті, магістратурі, докторантурі та післядипломній освіті; це 31 напрямок навчання, що викладаються польською мовою та 7 - англійською. Структура ВНЗ складається з 7 факультетів технічного профілю:

 • Факультет архітектури
 • Факультет будівництва
 • Факультет фізики, математики та інформатики
 • Факультет механіки
 • Факультет електротехніки та обчислювальної техніки
 • Факультет хімічної інженерії та технології
 • Факультет екологічної інженерії

Краківський політехнічний університет пропонує високоякісні програми навчання, які відповідають потребам ринку. Факультет архітектури отримав акредитацію Королівського Інституту Британських Архітекторів. Також було відзначено, що це найкращий факультет архітектури в Польщі. Факультет будівництва вчить майбутніх інженерів на вищому рівні, а механіко-машинобудівний є другим за величиною в Польщі. Університет має в наявності сучасне обладнання в лабораторіях і аудиторіях.

Студенти Краківської Політехніки мають можливість брати участь в міжнародних студентських обмінах, оскільки вуз в рамах програми Erasmus співпрацює з кількома сотнями університетів в 47 країнах світу. Крім того, до диспозиції студентів 82 наукових кола, 7 студентських організацій та спортивні гуртки в рамках Академічної спортивної асоціації й Спортивно-оздоровчого центру. При Краківській політехніці проводяться річні підготовчі курси для іноземців - зерувка, що готують до вступу в польські університети на технічні спеціальності.

Гордість Краківської Політехніки - розкішна бібліотека з доступом до різних освітніх електронних ресурсів - сукупність всіх цих елементів зробить час навчання в престижному державному університеті не тільки корисним, але і захоплюючим.
Краківський політехнічний університет підписав 100 двосторонніх угод і 265 за програмою Erasmus, що дає можливість навчатися за обміном не тільки в ЄС, але і в США, Канаді, Австралії, Японії.

Краківський технологічний університет розміщений не далеко від центра Кракова та складається з двох кампусів. Головний кампус розташований в історичних будівлях на вул. Варшавська, другий - в Чижин, в районі Спеціальної економічної зони. Університет також включає, серед іншого: колишній королівський палац у Лобзові й історичне приміщення біля Вавеля. Студентське містечко Політехніки Краківської - це п'ять гуртожитків з гарними умовами та можливість поселення 2,5 тис. студентів. На території містечка є все необхідне: стоянка, студентський клуб, столова, піцерія, тенісний корт, баскетбольне та волейбольне поле та інше.

Вартість навчання

Навчання I і II ступені польською мовою / рік:

архітектура - 4000 євро
сухопутна інженерія - 1500 євро (заочна)
інші - 2000 євро

Навчання I і II ступені англійською / рік:

архітектура - 5000 євро (денна / заочна)
механічний факультет - 3300 євро
інші - 3000 євро (денна / заочна)

Рекрутаціонний внесок:

Архітектура - PLN 150 / EUR 35
Фізика, Математика та інформатика, Інженерія і хімічна технологія, Інженерія електрична і комп'ютерна - PLN 75 / EUR 18
Механіка, Сухопутна інженерія, Інженерія навколишнього середовища - PLN 85 / EUR 20
Просторова економіка і Енергетика - PLN 85 / EUR 20

Студентський квиток: PLN 22 / EUR 5

Іноземці з Картою Поляка можуть самостійно вибрати умови навчання: безкоштовно (як громадяни РП) або платно.

Місцезнаходження і контакти

 • Країна: Польща
 • Місто: м. Краків
 • Адреса: Warszawska 24, 31-155 Cracow, Poland
 • Телефони: +48 12 628 25 22
 • Сайт університету: https://www.pk.edu.pl

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

 • Травень-Серпень 2022

  Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
 • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти