Університет суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні

Країна: Польща

Місто: Люблін
Vincent Pol University in Lublin
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: бакалавр, магістр
Напрями підготовки: фізіотерапія, туризм та відпочинок, косметологія, сестринська справа, фізичне виховання, англійська філологія, економіка, інформатика і економетрія.


Вища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля в Любліні (WSSP – Wyzsza Szkola Spoleczno – Przyrodniczaim. Vincent PolUniversity in Lublin) - це вищий навчальний заклад, який діє на підставі рішення Міністра національної освіти від 12 липня 2000 р. (DNS - 1-0145-396-/Eko/2000). Вищий навчальний заклад зареєстрований в Реєстрі Міністра науки і вищої освіти Польщі за номером 186.

Університет ім. Вінцента Поля в Любліні може запропонувати вам різні сучасні напрямки навчання, випускники яких користуються популярністю не тільки на польському ринку праці, але й по всій Європі. Традиції нашого університету почалися в 2000 році, більше 10 000 студентів отримали знання саме тут і це є найкращою рекомендацією.
Ми навчаємо фахівців з різних областей. Найпопулярніші напрямки, які вибирають абітурієнти: фізіотерапія, туризм та відпочинок, косметологія.

Заняття проходять в сучасній будівлі, зведеній спеціально для нашого університету. Університет суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля в Любліні, фото 1У нас є цілий ряд сучасно обладнаних лабораторій, а висококваліфікований професорсько-викладацький склад забезпечує високий рівень освіти.

Наші студенти мають можливість взяти участь в численних кваліфікаційних курсах розширення професійної кваліфікації, а також в наукових гуртках залежно від зацікавлень.

Сильною стороною університету є спортивна база. В рамках нашого спортивного клубу діють численні спортивні секції. Гордість університету - команда дівчат з гандболу, що має численні академічні звання польських чемпіонів, чотири рази титул академічних чемпіонів Європи і дві золоті медалі на європейських студентських іграх.

Міжнародний університет

Спеціальна навчальна пропозиція університету та заняття англійською мовою за напрямками: туризм та відпочинок, фізичне виховання, фізіотерапія та косметологія створюють такі умови ,що в університеті ім. Вінцента Поля з радістю розпочинають навчання студенти з усіх континентів і найвіддаленіших куточків світу таких як Саудівська Аравія, Бельгія, Китай, Індія, Франція, Ірландія, Іран, Ірак, Ізраїль, Японія, Канада, Малайзія, Непал, Росія, Туреччина, США, Великобританія.

Велика навчальна пропозиція

Програма 2+1,яка представляє собою програму, через яку студенти мають можливість навчатися протягом двох років в університеті ім. вінцента Поля і рік в університетах у Великобританії. Після закінчення університету, студенти отримують два дипломи - університету УВП і університету Великобританії. Наші студенти також можуть розширити свої знання за допомогою різних курсів та студентських наукових гуртків УВП.

Міжнародна співпраця

В рамках програми Erasmus+ студенти мають можливість вчитися або перебувати на стажуваннях в авторитетних університетах, а також проходити практики в європейських країнах. Дуже хороші результати приносить співробітництво в галузі науки. Науковий склад УВП бере участь в численних міжнародних конференціях, наукових дослідженнях,
лекціях і проходить стажування у відомих університетах в Європі.

Новітній дидактичний склад

Заняття проводяться в одному з найсучасніших закладах навчання в Польщі. університет має актовий зал для 200 слухачів, аудиторії фізіотерапії, кінезотерапії, косметичні аудиторії, макіяжу, студію стилізації, анатомії, першої допомоги, біомеханіки, масажу, біохімічну лабораторію, майстерні туризму, країнознавства, готельного бізнесу, географії та інформатики. На території університету є гімнастична зала, тренажерний
зал, зали для аеробіки та для вправ загального розвитку.

"Зелена школа в Пьотравіне"

Студенти мають можливість навчатися та відпочивати в "зеленій школі" в Пьотравіне, яка знаходиться у власності УВП біля річки Вісли. Це ідеальне місце для тренінгів, ділових зустрічей, студентського відпочинку,індивідуального відпочинку, а також
організованих груп та скаутських таборів.

Зручне розміщення університету

УВП розташований уздовж основних доріг міста. Завдяки цьому до університету легко дістатися як на громадському транспорті так і автомобілем.

Пропозиція навчання Університету ім. Вінцента Поля в Любліні

НАВЧАННЯ ПОЛЬСЬКОЮ АБО АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Нероздільна магістратура (II ступінь , 5 років)
- Фізіотерапія

Магістратура (II ступінь, 2 роки)
- Туризм і відпочинок

Бакалавр (I ступінь, 3 роки)
- Косметологія
- Сестринська справа
- Туризм і відпочинок
      Спеціальності:
          - Організація і управління в туризмі і відпочинку
          - Готелярство і гастрономія

- Фізичне виховання
- Англійська філологія
- Економіка
     Спеціальності:
          - Міжнародний бізнес
          - Управлінська економіка

- Інформатика і економетрія

Навчання англійською мовою - це не тільки щоденні навички мовної практики, але й також не менш цінне перебування в міжнародному середовищі, вивчення різних культур і досвід успішної роботи в групах з культурним розмаїттям. Навчання зі студентами з більш ніж 40 країн світу, де заняття проводять видатні фахівці, активні практики також з-за кордону.

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Польща
  • Місто: м. Люблін
  • Адреса: ul. Choiny 2, 20-816 Lublin, Poland
  • Телефони: +48 81 448 08 20
  • Сайт університету: https://akademia-pol.edu.pl/

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти