Технічний університет в Кошицях

Країна: Словаччина

Місто: Кошиці
Technical University of Kosice (TUKE)
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: Бакалавр, Магістр, Доктор наук
Напрями підготовки: гірництва, екологія, геотехнології, електротехніка та комп'ютерні науки, машинобудування, металургія, мистецтво, авіаційна промисловість, будівництво, економіка та інші


Технічний університет в Кошицях (TUKE) є міжнародним визнаним науково-освітнім закладом, який надає підготовку та інтелектуальні рішення для різних галузей життя.

З загальною територією в 43 гектари та трьома кампусами в двох прекрасних місцях TUKE відноситься до найбільших університетів Словакії.

ТUKE завдяки наявності дев’яти факультетів із різними напрямками підготовки створює унікальний простір для тисячі студентів. Майже 13% з них слухачі з 48 країн світу.

Технічний університет в Кошицях (TUKE):

9 факультетів, 250 спеціальностей
Входить в топ кращих університетів світу
Міжнародні програми з обміну студентами з 60 країнами світу
100% працевлаштування після закінчення університету
Комфортабельні гуртожитки для студентів
Пільговий проїзд в громадському транспорті
Система знижок на харчування в їдальнях і кафе
У 2020/2021 навчальному році ми надамо студентам стипендії в розмірі 1 500 000 євро.
Навчання на словацькій мові - безкоштовне!
Студентам TUKE пропонується 14 закладів харчування, з них 6 столових і 8 бістро із загальною місткістю майже 2000 осіб і системою студентських знижок на харчування.
TUKE розміщує своїх студентів у 8 гуртожитках із загальною місткістю близько 5000 місць.
Університетська бібліотека TUKE пропонує студентам доступ до всіх видів інформації (Книги, журнали, електронні бази даних), навчальні кімнати і швидкісний Інтернет.
У бібліотеці також проводяться заходи студентських організацій (BEST, IAESTE), роботодавців (День кар'єри), різні конференції та лекції. Також бібліотека TUKE пропонує студентам усіх рівнів і форм навчання різні семінари і тренінги для підтримки науки і досліджень.

TUKЕ пропонує широкий вибір престижних навчальних напрямів. Тісно співпрацює із іншими навчальними закладами та промисловим сектором, як вдома, так і за кордоном (95 університетських партнерів з 27 країн світу і 265 дійсних договорів, які надають мобільності нашим викладачам та студентам в рамці програми Erasmus+ до 31 країни світу). Підтримку молодих новаторів здійснює Науковий парк Університету TECHNICOM за посередництва Startup centra TUKE і Інкубатора TUKE.

БЕЗКОШТОВНА ОСВІТА В СЛОВАЧЧИНІ БЕЗ ЗНО

Факультет гірництва, екології, управління процесами і геотехнології
Факультет електротехніки та комп'ютерних наук
Машинобудівний факультет
Факультет виробничих технологій
Факультет матеріалів, металургії та переробки
Авіаційний факультет
Факультет мистецтв
Будівничий факультет
Економічний факультет

Наші контакти в Україні:

studium.tuke.sk
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
+38 063 295-48-70 Viber

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Словацька Республіка
  • Місто: м. Кошиці
  • Адреса: Letna 9, 042 00 Kosice, Slovakia
  • Телефони: +4 2155 602-11-11
  • Сайт університету: https://www.tuke.sk/

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти