Університет менеджменту безпеки в Кошицях

Країна: Словаччина

Місто: Кошиці
University of security management in Kosice (USM)
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: Бакалавр, Інженер, Доктор наук
Напрями підготовки: управління системами безпеки - авіаційною, транспортною, екологічною, фінансових операцій, кібернетичною


Ключем до навчання в області безпеки було прийняття закону про діяльність приватних охоронних послуг у 1998 році. Відповідно до цього закону, був створений навчальний центр служби охорони безпеки - SBS (СОБ). Паралельно почалася співпраця з "Корпорейт Патрон" під керівництвом нинішнього президента УМБ Dr.h.c. Prof. Ing. Мар'яна Месароша, DrSc., MBA LL.M. Інтеграція цієї безпеки стала концептуальною основою для подальшого розвитку освіти міста Кошице, в рамках факультету машинобудування у Жілінському університеті в Жіліні, весною 2001 року. На основі знань в області захисту людей і майна та досвіду у організаціях вищої освіти, Університет УМБ в Кошицях застосував юридичну суб'єктивність за постановою уряду Словацької республіки. Університет менеджменту безпеки був заснований 7 червня 2006 р. в Кошицях. На даний час у нашому університеті навчається понад 1000 студентів.

УМБ в Кошицях надає вищу освіту для студентів на базі законодавства, науки безпеки, логістики, управління ризиками, екологічні науки та інші області. Широкий вибір тем дає студентам щоденні знання, які необхідні для виконання менеджерських функцій і для прийняття рішень з акцентом на безпеку. Навчальна програма, управління системами безпеки яка відповідає на питання проблематики нинішної доби, тому студенти бакалаврського ступеня мають окрім головного курсу навчання, можливість спеціалізуватися в таких областях, як:

Фінансове забезпечення,
Кібер-безпека,
Транспортна безпека,
Екологічна безпека,
Авіаційна безпека.

Перший навчальний рік є одинаковим для всіх студентів. На 2-му і 3-му курсі студенти можуть вибрати одну із трьох цільових областей.
Також, для іноземних студентів 1-го року навчання, пропонується курс словацької мови безкоштовно. Студенти також можуть брати участь у програмах Erasmus +

Навчання в Університеті менеджменту безпеки в Кошицях:

Рівень бакалавр
Спільні предмети на першому курсі бакалаврського рівня під поглибленою програмою "Управління системами безпеки"
Профілювання вибраних предметів та дипломної роботи з:
- aвіаційної безпеки,
- безпеки фінансових операцій,
- транспортної безпеки,
- кібернетичної безпеки,
- eкологічної безпеки

Рівень інженер
Профілювання вибраних предметів та дипломної роботи з :
- Авіаційної безпеки,
- безпеки фінансових операцій,
- транспортної безпеки,
- кібернетичної безпеки,
- eкологічної безпеки

Доктор філософії
Єдиний навчальний план для інженерного рівня "Управління системами безпеки"

Вартість і терміни навчання

денна форма - 975 євро/рік
денна комбінована - 1500 євро/рік
заочна (дистанційна) форма - 1200 євро/рік

рівень бакалавр (Bc.) - 3 роки
рівень інженер (Ing.) - 2 роки
доктор філософії (PhD.) - 3-5 років

Університетська бібліотека

Студенти можуть використовувати бібліотеку та комп'ютерний клас до пізднього вечора. УМБ має свої особисті принтери для публікації наукових підручників.

Курс виживання

Студенти денної форми беруть участь в курсі виживання під керівництвом професійних інструкторів по виживанню в спеціалізованому навчальному центрі.

Фізичне виховання

Відділ фізичної культури і спорту пропонує: Курси самооборони (KALI, Jeet Kune Do) під керівництвом досвідчених інструкторів, фітнесу, боулдерінгу, аеробіки, лижний курс та тренажерний зал який відкритий до пізнього вечора.

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Словацька Республіка
  • Місто: м. Кошиці
  • Адреса: Kostova 1, 040 01 Kosice, Slovakia
  • Телефони: +421 911 607 112
  • Сайт університету: https://www.vsbm.sk

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти