Університет Св. Кирила та Мефодія в Трнаві

Країна: Словаччина

Місто: Трнава
University of Ss. Cyril and Methodius in Trnava (UCM)
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: Бакалавр, Магістр, Доктор наук
Напрями підготовки: гуманітарні, природничі науки, менеджмент, інформаційні технології, педагогічна осавіта, мистецтво, фізико-математичні науки, хімічна та біоінженерія та багато інших


Університет Св. Кирила та Мефодія був заснований 1 серпня 1997 року Законом Словацької національної ради № 201/1997. Метою університету є підготовка висококваліфікованих фахівців у дусі християнських і народних ідей, а також демократичних принципів. Випускники, які мають високі моральні принципи, цивільну і соціальну самосвідомість, зможуть розвивати словацьку культуру, науку і навички в контексті європейської та світової культурної спадщини. Університет Св. Кирила та Мефодія - це сучасний навчальний заклад, який формує у студента впевненість у собі, творче та незалежне мислення, національну самосвідомість. Університет пропонує допомогу та місце для розвитку бази знань за допомогою навчання, досліджень та іншої творчої роботи у сфері Філософії, Мистецтва, Медіаграмотності, Природничих наук, Біотехнологій, Інформатики, Хімії, сфері Психології, Педагогіки, Історії, Етнології, Політології, а також Словацької, Російської, Англійської та Німецької мови.

Університет дає студентам і викладачам можливість брати участь у громадському житті та створювати громадянське суспільство з акцентом на освіту, наслідуючи принципи демократії, гуманізму та терпимості. До складу університету входять факультети Мистецтва, Засобів масової інформації, Економіки підприємства, Соціальних наук, Інститут громадянського суспільства та Інститут фізіотерапії, курортології та терапевтичної реабілітації, що розташовані в місті Piestany.

Університет Св. Кирила та Мефодія укладає двосторонні та багатосторонні договори, угоди про міжнародне співробітництво, є членом багатьох консорціумів; ми надаємо рівні умови для всіх студентів університетів - словаків та іноземців, забезпечуємо підтримку академічної мобільності, маємо асоціацію іноземних студентів, спонукаємо міжкультурний діалог та його популяризацію; також університет є учасником багатьох наукових і дослідницьких проектів з міжнародної компетенцією. Ми розглядаємо освіту як ключ до сталого розвитку особистості кожної людини, і тому гарантуємо, що кожен з наших студентів і тих, хто зацікавлений у навчанні та саморозвитку, має рівний доступ до освіти з позиції прав людини.

Перелік напрямів та спеціальностей

Біологія
Гуманітарні науки
Електроніка та телекомунікація
Економіка та підприємництво
Журналістика
Інформаційні технології
Історія та філософія
Математика та статистика
Менеджмент та адміністрування
Мистецтво та культура
Міжнародні відносини
Педагогічна освіта
Природничі науки
Радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок
Соціальні та поведінкові науки
Соціальна робота
Сфера обслуговування
Фізико-математичні науки
Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини
Хімічна та біоінженерія
Міжнародний бізнес
Управління, Туризм

Міжнародне Партнерство

EUA - Асоціація Університетів Європи, UNAI - "Внесок наукової спільноти" при Організації Об'єднаних Націй, Scholars at Risk (американська стипендіальна програма), Програма грантів Фулбрайта, Державна стипендіальна програма, Програма обміну студентами CEEPUS, програма для дослідників EURAXESS, Action Австрія-Словаччина, Erasmus KA103 - країни-члени ЄС, країни Європейської економічної зони (Норвегія, Ісландія, Ліхтенштейн), Туреччина, Македонія, Erasmus KA107 - Танзанія, Ірак, Мексика, Іран, Алжир, Гонконг, Індонезія, Казахстан, Росія, Малайзія, Косово, Албанія , Палестина, Грузія, Україна.
Перспективи Працевлаштування Іноземних Випускників

Випускники всіх пропонованих навчальних програм на всіх факультетах мають реальні можливості досягти успіху в галузі своїх інтересів та навчальній сфері на словацькому ринку праці, а також за кордоном

Додаткові Міжнародні Освітні Програми

Етнологія та близькосхідні студії, Англійська мова та культура у професійному спілкуванні, Зв'язки зі ЗМІ, Прикладна біологія, Біотехнологія, Хімія, Захист та відновлення навколишнього середовища, Прикладна хімія, Екологічна інженерія, Комунікація та маркетинг у державній політиці та державному управлінні, Європейські дослідження та політика, Економіка державної політики, Управління та економіка державного управління, Управління якістю, Менеджмент в туризмі та готельному господарстві.

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Словацька Республіка
  • Місто: м. Трнава
  • Адреса: Namestie J. Herdu 2, Trnava, 917 01, Slovakia
  • Телефони: +421 33 5565 177
  • Сайт університету: https://www.ucm.sk/en/

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти