Південночеський університет в Чеських Будейовицях

Країна: Чехія

Місто: Чеські Будейовиці
University of South Bohemia in České Budějovice (USB) 
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: Бакалавр, Магістр, Доктор наук
Напрями підготовки: економічні спеціальності, рибальство та охорона водних ресурсів, педагогіка, природничі науки, теологія, охорона здоров'я та соціальні науки, сільське господарство та технології.

Південночеський університет - сучасний державний університет, розташований у Чеських Будейовіцях. Як і наше місто, ми пропонуємо унікальний досвід у широкому спектрі навчальних програм. Ми навчаємо близько 9 000 студентів на 8 різних факультетах з більш ніж 230 програм, включаючи програми бакалаврату та магістратури, а також програми докторантури.

Наші факультети: економічний факультет, факультет рибальства та охорони вод, факультет мистецтв, педагогічний факультет, факультет природничих наук, факультет теології, факультет охорони здоров'я та соціальних наук, факультет сільського господарства та технологій.

Ми пишаємося тим, що є висококласним науково-дослідним центром, який спеціалізується на освіті та дослідженнях у галузі природничих, гуманітарних, медичних та соціальних наук. USB доводить свій високий стандарт, проходячи суворі критерії найпрестижніших міжнародних рейтингів, таких як QS або THE. У рейтингу THE Young University Rankings 2022 Південночеський університет зайняв 251-300 місце у світі та 1 місце серед вищих навчальних закладів Чеської Республіки. Такий відмінний результат є ознакою того, що Південночеський університет у Чеських Будейовицях спирається на свої успіхи у світовому рейтингу університетів THE World University Rankings, де університет отримав не лише глобальні рейтинги (801-1000 балів), а й регіональні рейтинги. Рейтинг університетів країн, що розвиваються (діапазон 251-300) та предметні рейтинги "Науки про життя" (діапазон 401-500) і "Клінічні, доклінічні дослідження та здоров'я" (діапазон 601+). У рейтингу QS University Rankings EECA USB посів 123 місце.

У USB ви виграєте не тільки від сучасного та динамічного середовища, але й від індивідуального підходу до студентів, який наш штат відомих вчених та професорів вважає за важливе. Кампус включає безліч сучасних об'єктів, таких як Науково-технічний парк, Студентський клуб і університетський дитячий садок. Враховуючи нові павільйони Факультету природничих наук, Факультету сільського господарства, Факультету рибальства та охорони вод та унікальний центр світового рівня CENAKVA, орієнтований на рибальство та охорону вод, ви просто не помилитеся. Південночеський університет є привабливим місцем для студентів та чудовою візитною карткою для випускників.

Приходьте та випробувайте це на власному досвіді! Ми будемо раді вітати вас тут.

Міжнародне співробітництво

USB - це не тільки цікаві програми та широкий вибір курсів іноземних мов. Університет підтримує тісне співробітництво з більш ніж 450 університетами по всьому світу, підтримує закордонні дослідження та дослідницькі поїздки студентів та викладачів та пропонує багато можливостей для обміну.

Він також забезпечує транскордонне навчання в галузі біологічної хімії в Університеті Йоганна Кеплера в Лінці та пропонує можливість отримання подвійного диплома в інших вибраних університетах. Про міжнародний престиж Південночеського університету свідчать і активні дослідні групи, розміщені в різних куточках світу, таких як Арктика та Папуа-Нова Гвінея.

Наша історія

Південночеський університет був створений у 1991 році, але він будувався на основі існуючих раніше традицій підготовки вчителів, фахівців у галузі сільськогосподарського виробництва, а також богословських досліджень та традицій рибальства.

Ядро університету склали педагогічний факультет та агрономічний факультет (обидва діяли до 1991 року як різні установи). Факультети охорони здоров'я та соціальних наук, теології та біології (перейменовані на факультет природничих наук у 2007 р.) були створені разом із заснуванням університету. Розвиток установи було завершено створенням факультету мистецтв у 2006 році та факультету рибальства та охорони вод у 2009 році. Тим не менш, університет, як і раніше, прихильний до вдосконалення запропонованої освіти і досліджень, і історія, безумовно, буде продовжуватися.

Подальший розвиток та фінансування

Університет постійно працює над забезпеченням фінансування подальшого розвитку. Ми будуємо, обслуговуємо та модернізуємо нові та існуючі об'єкти, щоб забезпечити перевагу в інноваційних матеріалах (лабораторне обладнання, машини та технології).

Ми розробляємо, збираємо та розвиваємо ідеї для розвитку університету та його органів. Ми перетворюємо ідеї на комплексні плани проектів, щоб отримати фінансову підтримку. Ми також забезпечуємо комплексне управління реалізацією загальноуніверситетських проектів, що мають важливе стратегічне значення як у матеріальному, так і в адміністративно-фінансовому відношенні.

Найважливішими інвестиційними проектами останніх років стало будівництво Центру аквакультури та біорізноманіття гідроценозів CENAKVA, унікального у європейському масштабі. Ми також підтримали широке оновлення парку кампусу, будівництво нових павільйонів та модернізацію існуючих павільйонів факультету природничих наук, сільськогосподарського факультету та факультету рибальства і охорони вод, а також будівництво студентського клубу, дитячого садочку та ремонт гуртожитків. Ми плануємо модернізувати аудиторії університету та відремонтувати окремі класи на факультетах, щоб забезпечити впровадження нових тенденцій у навчанні.

Підтримка студентів українських вишів

Південночеський університет в Чеських Будейовицях пропонує можливості навчання українським студентам і абітурієнтам на всіх рівнях освіти - бакалавраті, магістратурі, докторантурі, включаючи короткострокові стажування.

Мова навчання: чеська, англійська (інші мови - французька, італійська, іспанська, німецька - в окремих навчальних програмах)
Області навчання, що підтримуються стипендією: всі (Якщо для вивчення обраної області потрібне знання чеської мови, університет пропонує інтенсивний короткостроковий/довгостроковий підготовчий курс чеської мови)
Навчальні стажування (включаючи курс чеської мови) та регулярне навчання за акредитованими навчальними програмами підтримуватимуться стипендіями.
Вартість навчання для програм іншими мовами, крім чеської: макс. 500 CZK на місяць, у більшості навчальних програм плата за навчання не потрібна або не стягується.

Виберіть один із факультетів Південночеського університету та дізнайтеся детальну
інформацію про стажування та програми на www.jcu.cz, вкладка Заявник - Україна

Детальніше про навчальне стажування, присвячене вивченню чеської мови
(довготривалий інтенсивний курс) для абітурієнтів, яким було надано статус біженця
у зв'язку зі збройним конфліктом в Україні, на сайті www.ff.jcu.cz, вкладка Кандидати
- Навчальна підтримка для абітурієнтів з України

Звертайтесь за запитаннями: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Чеська Республіка
  • Місто: м. Чеські Будейовиці
  • Адреса: Branišovská 1645/31a, CZ-370 05 České Budějovice, Czech Republic
  • Телефони: +420 389 032 191
  • Сайт: https://www.jcu.cz/cz/

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти