Університет прикладних соціальних наук SMK

Країна: Литва

Місто: Вільнюс 
SMK University of Applied Social Sciences 
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: Бакалавр 
Напрями підготовки: маркетинг, реклама, міжнародний бізнес, косметологія, медсестринство, IT-технології, туризм


SMK University of Applied Social Sciences logoУніверситет прикладних соціальних наук SMK у ВІЛЬНЮСІ, столиці ЛИТВИ, тепло вітає українських студентів!

Обирайте навчання в найбільшому приватному вищому навчальному закладі Литви.

 • Ми пропонуємо 100 місць, звільнених від плати за навчання, українським студентам, які тікають від війни в Україні та бажають продовжити навчання в Литві.
 • 20% стипендії Східного партнерства доступні для українських студентів, починаючи з 1-го курсу
 • Доступні інші стипендії, що покривають до 50% вартості навчання

28 років досвіду
10 000 випускників
4500 студентів у 3 великих містах Литви
150+ іноземних студентів
100+ міжнародних партнерів з більш ніж 25 країн

Ми з нетерпінням чекаємо можливості привітати вас у нашому міжнародному ком'юніті.

Навчальні програми бакалавра англійською мовою:

 • Міжнародний бізнес
 • Маркетинг і створення реклами
 • Естетична косметологія
 • Медсестринство загальної практики
 • Діджитал-комунікації
 • Програмування та мультимедіа
 • Створення відео та медіа
 • Транспортно-логістичний бізнес
 • Туризм і відпочинок

Програма сертифікатів:

Програма англійської мови English Foundation

SMK University of Applied Social Sciences foto1БУДЬТЕ НАБАГАТО БІЛЬШЕ: розкрийте свій потенціал, навчаючись у SMK у Вільнюсі, столиці Литви

Ви краще, ніж будь-хто, знаєте, що означає рости у міцно пов'язаному співтоваристві. Ми пишаємося нашими студентами, викладачами та всіма іншими членами спільноти, яких об'єднує спільне прагнення створити краще завтра. Університет прикладних соціальних наук SMK - це не просто вищий навчальний заклад, це ваш другий дім.

"Дух спільноти SMK - одна з цінностей, якій ми приділяємо велику увагу. Наша спільнота складається не лише з молодих та енергійних студентів, а й з адміністративного персоналу, викладачів, серед яких багато практиків, які приїжджають викладати з різних підприємств та організацій. Кожен учасник спільноти дуже важливий для нас. У нас є різноманітні заходи та ініціативи, які допомагають об'єднати нас та об'єднати громаду. Наприклад, нещодавно наша громада брала участь в ініціативі проявити солідарність з українським народом, розвішуючи синьо-жовті стрічки в різних місцях Литви, щоб підвищити обізнаність про останні події в Україні та висловити нашу підтримку вільної та мирної України. Наша мета - дати можливість всім студентам реалізувати свій потенціал у різних важливих сферах у SMK та за його межами. Почуття спільноти пронизує всю діяльність. Ми знаємо, ви можете БУТИ НАБАГАТО БІЛЬШЕ", - ділиться директор SMK Вікторія Палубінене.

Відчуйте більше: SMK пропонує альтернативний метод навчання

У SMK ми навчаємо, заохочуємо та розширюємо можливості нашого наступного покоління. SMK створив альтернативний метод навчання, що поєднує в собі ідеальний баланс теоретичних і практичних знань. Тому після закінчення навчання кожен студент впевнено починає успішну кар'єру, спираючись на свій міцний набутий досвід. Залежно від програми навчання студенти отримують прибл. 22 тижні стажування в різних підприємствах в Литві або за кордоном.

Випускник SMK Мантас, який здобув ступінь бакалавра в галузі створення відео та медіа, каже, що "підхід SMK до студента дуже сучасний і не вписується у стандартні рамки навчального закладу. Співробітники SMK завжди раді вислухати ідеї студентів і надати можливість здійснити їхні мрії. У моєму випадку мені запропонували пройти стажування на Мальті, після чого я продовжив свою кар'єру у виробництві відео".

Дізнайтеся більше: виберіть одну з 9 програм бакалаврату

SMK пропонує 9 міжнародних програм бакалаврату в галузі бізнесу та державного менеджменту, соціальних наук, комп'ютерних наук, мистецтв та наук про здоров'я. Крім того, студенти, яким необхідно покращити свої навички англійської мови, можуть приєднатися до нашої програми English Foundation Certificate на 1 або 2 семестри, а потім продовжити навчання на бакалавраті в SMK. Крім того, SMK співпрацює з Університетом Казімераса Сімонавічуса (KSU), де студенти можуть продовжити свою освіту, обираючи магістерські програми з управління бізнесом, соціальних наук та права за спеціальною угодою. Ми пропонуємо доступну плату за навчання та різноманітні стипендії, щоб дозволити кожному реалізувати свої мрії.

Студентка програми "Маркетинг і створення реклами" Аліна з України ділиться своїми думками про навчання в SMK: "Навчання тут є невід'ємною частиною мого повсякденного життя у Вільнюсі. Я буквально закохалася в SMK через чудові можливості стати активним учасником кожного окремого заходу, що тут відбувається. Я не тільки виявила свою пристрасть до маркетингу та створення історій, а й зустріла тут неймовірних людей, яких тепер називаю своїми справжніми друзями. У SMK ви відчуєте найприємніше студентське життя". Аліна також є одним із наставників SMK ISN (International Student Network), де вона супроводжує інших іноземних студентів та активно бере участь у різноманітних заходах у SMK, таких як культурні вечори для іноземних студентів тощо.

Подорожуйте більше: понад 100 партнерів за кордоном

Навчання в SMK означає, що ви можете вибрати з більш ніж 100 партнерів у Європі, Південній Кореї, Тайваню та Грузії, щоб навчатися або стажуватися за кордоном. Ми також надаємо всю свободу нашим студентам працювати або подорожувати під час навчання, якщо це потрібно. Враховуючи потреби наших студентів, лекції проводяться одночасно для студентів у класі, а для студентів, які беруть участь у лекціях з дому або в інших місцях, використовуючи інноваційне обладнання для забезпечення високоякісного гібридного навчання.

Відкрийте для себе більше: робочий та студентський життєвий баланс у Вільнюсі

Литва є географічним центром Європи і однією з найдешевших країн, які знаходяться в регіоні. Студентам в Литві дозволяється працювати до 20-40 годин на тиждень, тому більшість наших студентів мають можливість працювати під час навчання. Прибл. 85% наших студентів отримують роботу відразу після закінчення навчання, а 1 з 5 отримує роботу в компанії, де вони стажувались. Враховуючи поточні обставини, литовські компанії також пропонують спеціальні можливості для працевлаштування українців, що дозволяє українським студентам легше інтегруватися в литовське суспільство.

За даними OECD Better life index 2019 Вільнюс входить в TOP-6 міст у всьому світі з найкращим балансом роботи і життя, і ми сподіваємось, що ви незабаром відкриєте це для себе!

Місцезнаходження і контакти

 • Країна: Литва
 • Місто: м. Вільнюс
 • Адреса: Kalvarijų g. 137E, 08221, Vilnius, Lithuania
 • Телефони: +370 601 74901
 • Сайт: http://www.smk.lt/

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

 • Травень-Серпень 2022

  Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
 • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти