Латвійська Морська Академія

Країна: Латвія

Місто: Рига
Latvian Maritime Academy (LMA)
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: Бакалавр, Магістр.
Напрями підготовки: управління портами та судноплавством, морське машинобудування, морська електроавтоматика, морська навігаційна електроніка


Latvian Maritime Academy (LMA) logoЛатвійська Морська Академія (LМА) – перший та єдиний навчальний заклад у Латвії, де готують морських спеціалістів світового рівня. LMA має багату історію та традиції морської освіти.

Латвійська Морська Академія є акредитованою державною установою морської професійної освіти та науки, де навчання проходить відповідно до міжнародно-регульованих навчальних програм у морській галузі. В даний час у LMA навчається понад 800 студентів, близько третини з яких навчаються заочно.
Щорічно в LMA приймають у середньому 200 студентів. Більшість студентів LMA вивчають програми управління судами та механіки судів. Також дуже популярна спеціальність портового менеджменту. Кількість студентів, що вивчають морську електромеханіку, невелика, і прийом здійснюється відповідно до попиту та контрактів.

Дипломи, видані LMA, визнаються у всьому світі. З 28 червня 2001 року LMA акредитована на весь період діяльності, а освітні програми – на максимальний термін.

З початку 2005 року Латвійська Морська Академія отримала сертифікат класифікаційного товариства DNV GL щодо відповідності системи управління вимогам стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008. У 2001 році Навчальний центр ЛМА отримав сертифікат сертифікаційної компанії Bureau Veritas на відповідність системи менеджменту стандарту ISO 9002:1994, а наприкінці 2003 року – ISO 9001:2000.

LMA має всі передумови для того, щоб стати центром міжнародного значення з підготовки, післядипломного навчання та підвищення кваліфікації морських фахівців, а також прикладних досліджень у Східній Європі.

Latvian Maritime Academy (LMA) foto2

Історія LMA

Латвійська морська академія (LMA) – перший та єдиний навчальний заклад у Латвії, який готує морських фахівців найвищого рівня. Перший морський навчальний заклад на території Латвії було засновано в Ризі в 1789 році, називалося Ризьке штурманське училище і діяло до 1820 року.
LMA розпочав свою діяльність у 1989 році при Ризькому заочному філіалі Калінінградського інституту рибного господарства, тому датою заснування LMA вважається 1 жовтня 1989 року, коли перші студенти розпочали навчання. 25 липня 1990 року Латвійська морська академія стала факультетом Ризького технічного університету. Латвійська морська академія відчинила свої двері 8 січня 1993 як самостійний навчальний заклад. Перший випуск LMA відбувся 18 червня 1994 року. З того часу понад 1000 морських фахівців здобули вищу професійну кваліфікацію. Випускники LMA стабільно забезпечені роботою, попит ними зростає як у латвійському, і міжнародному ринку праці суднових офіцерів.

Програми навчання

LMA пропонує наступні програми бакалавра, спрямовані на здобуття професійного ступеня бакалавра в галузі морського транспорту:
- Морський транспорт - Судноплавство;
- управління портами та судноплавством;
- морське машинобудування;
- морська електроавтоматика;
- морська навігаційна електроніка;

а також програма післядипломної освіти в галузі морського транспорту, спрямована на здобуття професійного ступеня магістра, та програма докторантури в галузі морського транспорту, спрямована на здобуття ступеня доктора наук.

Спілкування з людьми різних професій та національностей допоможе розширити кругозір, знайти віру в себе та своє майбутнє, а також навчитися пристосовуватися до різних ситуацій та чітко визначати свої життєві цілі. LMA гарантує практичне навчання у морі.

Робота морських офіцерів добре оплачується та дає можливість подорожувати під час морських переходів. Винагорода у морській сфері є однією з найвищих у світі. Опинившись на борту корабля, моряк повністю забезпечений - всі повсякденні потреби враховано.

Робота в морі дає можливість швидко піднятися кар'єрними сходами – все залежить від вашої сили волі.

 

Latvian Maritime Academy (LMA) foto1
Місцезнаходження і контакти

  • Країна: Латвія
  • Місто: м. Рига
  • Адреса: Flotes Street 12 K-1, Riga LV-1016, Latvia
  • Телефони: (+371) 67161125 or 67161130
  • Сайт: http://www.latja.lv/en/studies/

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти