Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса

Країна: Литва

Місто: Вільнюс
Vilnius Gediminas Technical University (VILNIUS TECH)
Здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти: Бакалавр, Магістр, Доктор філософії
Напрями підготовки: штучний інтелект, автомобільна техніка, біоінженерія, енергетика, інформаційні технології, машинобудування, мультимедійний дизайн, архітектура, …


VILNIUS TECH - для творців майбутнього!

Vilnius Gediminas Technical University (VILNIUS TECH), розташований у Вільнюсі, яскравій і зеленій столиці Литви, є одним із найбільших дослідницьких університетів країни з акцентом на технології, інженерію та великою увагою на співробітництві між університетами та бізнесом.

VILNIUS TECH, за даними журналу "Reitingai" (Рейтинги), посів перше місце серед усіх університетів Литви за 13 бакалаврськими та 12 магістерськими напрямками.

Згідно з "QS World University Rankings 2021" VILNIUS TECH займає 38-е місце в регіоні Європи та Центральної Азії, що розвивається, і 251-300 місце в рейтингу університетів країн, що розвиваються, за версією Times Higher Education 2021 (THE).

VILNIUS TECH забезпечує інноваційне та комфортне середовище навчання для іноземних студентів - понад 42 навчальні програми на рівнях бакалавра, магістра та доктора філософії викладаються англійською мовою в галузях інженерії, IT, соціальних наук та мистецтв. Різноманітні навчальні програми пропонуються студентам з усього світу.

VILNIUS TECH проводить наукові дослідження та експериментальні розробки на 10 факультетах, 13 інститутах, 3 науково-дослідних центрах та 22 науково-дослідних лабораторіях. Близько 8500 студентів навчаються в університеті, в тому числі з іноземними студентами з 82 країн. Це забезпечує справжнє міжнародне середовище для студентів під час навчання у VILNIUS TECH. Завдяки великому колу партнерських університетів і компаній по всьому світу, VILNIUS TECH надає студентам можливість вибирати з широкого спектру стажувань та програм обміну під час навчання.

Орієнтація на технології майбутнього та міждисциплінарний досвід створює унікальну екосистему інновацій в університеті, залучаючи студентів. У процесі навчання теорія постійно поєднується з практичними семінарами та лабораторними роботами. Теоретичні та практичні знання використовуються у випускних роботах, які зосереджені на дослідженні та розв'язанні проблем реального світу. Більшість студентів демонструють відмінні знання, а головне - інноваційне мислення.

VILNIUS TECH заохочує кожного студента не лише отримувати знання, а й розвивати унікальні таланти. Динамічне університетське життя - це атрибут відкритої та творчої спільноти.

Обирайте новітні технологічні програми навчання англійською мовою:

Навчальні програми бакалаврату

Прикладний штучний інтелект
Автомобільна техніка
Біоінженерія
Біомеханіка
Енергетика будівель
Інженерія охорони навколишнього середовища
Інформаційно-комунікаційні технології
Інженерія інформаційних систем
Машинобудування
Мультимедійний дизайн
Будівельна інженерія
Творчі індустрії
Комп'ютерна інженерія
Менеджмент бізнесу
Архітектура (інтегроване навчання)
Ландшафтна архітектура
Інформаційні технології
Економічна Інженерія
Фінансова інженерія
Мехатроніка та робототехніка

Навчальні програми магістратури

Авіаційна техніка
Автомобільна техніка
Біомедична інженерія
Енергетика будівель
Технологія захисту та управління навколишнім середовищем
Електроніка
Комп'ютерна інженерія
Інженерія електроенергетичних систем
Промисловий інжиніринг та менеджмент інновацій
Захист інформації та інформаційних технологій
Менеджмент бізнесу
Бізнес-лідерство
Фінансовий інжиніринг (FinTech)
Економічна Інженерія
Магістр ділового адміністрування (MBA)
Системи мехатроніки
Машинобудування
Інженерія конструкцій
Інноваційні рішення в геоматиці (спільна ступінь з Ризьким технічним університетом)
Інноваційна інженерія доріг і мостів (спільна ступінь з Ризьким технічним університетом)
Транспортна логістика
Нанобіотехнології

Заявки на вступ (вересень 2022 року) приймаються онлайн до 15 липня 2022 року:
https://apply.vilniustech.lt/

VILNIUS TECH шукає додаткове фінансування для покриття плати за навчання студентам з України. Тож найкращі студенти, зараховані на вступ у вересні 2022 року, матимуть можливість безкоштовно навчатися у VILNIUS TECH.

Відвідайте веб-сайт VILNIUS TECH для отримання додаткової інформації про вимоги до вступу, процедуру подачі заявок, вартість навчання та інші збори, стипендії.

Місцезнаходження і контакти

 

Журнал "Сучасна освіта" - останній випуск

  • Травень-Серпень 2022

    Абітурієнту 2022: Порядок вступу до вузів у 2022 році. Графік проведення НМТ. Путівник професій КПІ ім. Ігоря Сікорського у галузі електричної інженерії. Кращі університети України запрошують на навчання. Європейські університети пропонують українцям спрощений вступ і стипендії. Кращі університети Литви, Німеччини, Словенії запрошують українців на навчання в 2022 році. Читайте про все це в журналі "Сучасна освіта" №5 (травень - серпень, 2022 рік) Читати далі
  • 1

Про нас

Більше 20 років ми допомагаємо молодим людям приймати найважливіші рішення у житті, такі як вибір професії, ВНЗ, побудова успішної кар'єри. Ми професійно збираємо та розповсюджуємо достовірну освітню інформацію, виявляємо та рекомендуємо можливості для отримання кращої освіти в Україні та за кордоном.


Наші проекти

Контакти